YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan serbest bırakıldı
Tarkan serbest bırakıldı
01 Mart 2010 17:37
Uyuşturucudan gözaltına alınan tarkan, serbest bırakıldı

Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu, savcılık tarafından serbest bırakıldı. Tarkan ile birlikte 2 zanlı daha serbest bırakılırken, 8 şüpheli tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Tarkan, basın mensupları ve hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle adliyeden ayrıldı.
 

Uyuşturucu operasyonu kapsamında geçtiğimiz Perşembe günü gözaltına alınan ünlü sanatçı Tarkan, sabah saatlerinde Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Gün boyu adliyede işlemleri süren Tarkan, yapılan savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Tarkan ile birlikte 2 zanlı daha serbest bırakılırken, 8 şüpheli tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
 

Ünlü sanatçının serbest bırakıldığı haberinin ardından aracı adliye binası önüne getirildi. Çok sayıda basın mensubu da, ünlü sanatçıyı görüntüleyebilmek için bina önünde hazırlık yaptı.
 

Tarkan'ın serbest bırakılması, dışarıda bekleyen hayranlarını da sevince boğdu. Ellerinde Tarkan posterleri bulunan hayranları, ünlü sanatçının şarkılarını söyledi.
 

Tarkan, gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeden çıkarıldı. Bu sırada ünlü sanatçıyı görüntülemeye çalışan basın mensupları arasında arbede yaşandı. Kalabalık arasında güçlükle ilerleyen Tarkan, aracına bindikten sonra hayranlarına el salladı. Ünlü sanatçının aracı, yoğun ilgi nedeniyle adliyeden güçlükle uzaklaştı. İHA


 

adalet bu mudur?
 // sevinç usul
Vay canına...Tarkan bu ülkede kokain içip de ceza almayan ilk kişi olarak tarihe geçsin!!!
Adalet sükut mu etmiş,ne....
Yazıklar olsun diyorum da başka bişey demiyorum!!!...
01 Mart 2010 23:33
Ayrımcılık Tavan Yaptı
 // Gündüz Alp
Tarkan'ın tutuklanması süreci polis teşkilatı için önemli bir göstergeydi.Biz hiç bir insanın uyuşturucu kullanmasını istemeyiz.Tarkan Bey'e de geçmiş olsun.Ancak ona uygulanan muamele mide bulandıran cinstendi.Yani özel muamele.Ya da el üstü tutulması. Ülkede hep yargı eleştiriliyor. Aşikar ki bu tutuklamada çürümenin boyutu hissediliyor. Herkese ama herkese eşit muamele uygulanmalıdır. Ancak o zaman adam olacağız.Yoksa daha çok AB kapılarında yalvaracağız....
01 Mart 2010 21:59
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler