YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan konserine ünlü akını!
Tarkan konserine ünlü akını!
01 Eylül 2015 12:58
Tarkan Harbiye Açıkhava’da fırtına gibi esmeye devam ederken, “Aynı toprakların çocuklarıyız, şimdi tekrar birleşmemiz lazım” dedi ve repertuarına kattığı türküleri söyledi. Konsere çok sayıda ünlü isim katıldı...

Bu sene konser sayısını ona çıkaran olan Tarkan, önceki akşam dördüncü konserini gerçekleştirdi. Yaklaşık 7 bin kişinin hınca hınç doldurduğu Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, Tarkan’ın şarkılarıyla sallandı.

Konserinin ikinci bölümüne yedi kişilik özel bir grupla sahneye çıkan Tarkan, sırasıyla ‘Leylim ley’, ‘Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım’, ‘Allı Turnam Bizim Ele Varırsan’ ve ‘Ah yalan dünya’ adlı türküleri seslendirdi.

Mihriban türküsünü seslendirmeden önce Tarkan “Bu türkü bölümü bir olma, birlik olma çağrısı. Hepimiz bu toprakların çocuklarıyız. Şimdi bu türkülerle tekrar birleşmemiz lazım” dedi.

''Özümüz türküler Şebo''

Altı şarkılık özel türkü bölümünden sonra Tarkan için ‘Gökyüzündeki yıldızın yer yüzüne inmiş haline Tarkan denir’ sözlerini içeren pankart açıldı. Tarkan bu pankartı okuduktan sonra kendisini en önde izleyen Şebnem Ferah’a “Sevgili Şebo, bir rockçı olarak ne düşünüyorsun? Özümüz değil mi abi türküler? Öze dönmek lazım bir an önce. El ele yürümek lazım. Ne oluyor yahu? Bıktık artık, tak etti canımıza. Her gün acı haber... Huzur istiyoruz artık” dedi.
 

Tarkan'ı Şebnem Ferah'ın yanı sıra Neslişah Alkoçlar, Pınar Tezcan, Aras Bulut İynemli, İdil Fırat da izledi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler