YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da kim elenecek?
Survivor'da kim elenecek?
13 Nisan 2015 09:15
Survivor 2015 All Star adasında kim elendi diye beklenirken Berna Canbeldek krizi çıktı. 12 Nisan Survivor ada konseyinde elenmek üzere adı yazılan Berna büyük olay çıkardı.

Survivor All Star 'da ada konseyi sonrasında ünlüler takımının bu akşam saat 20.00'da yayınlanacak bölümünde büyük olaylar var. Survivor 2015 ada konseyinde elenmek üzere adı yazılan isimlerden Berna kriz çıkardı. Gece yarısı Doğukan Manço ile büyük bir kavga eden Berna ortalığı birbirine kattı. Merve Oflaz ile birlikte yarın elemeye çıkacak olan Berna 'nın bu kavgası gecenin olayı olacak. 

Survivor'da bu hafta ada konseyinde gergin bir eleme vardı. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunununu kaybedinde ada konseyine eleme yapmak üzere giden taraf oldu. 

Survivor'da kim elenecek?

Survivor 12 Nisan ada konseyinde ünlüler takımında bir kez daha eşit oy çıkınca elemeye Berna ve Merve Oflaz çıktı. Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı yarın akşam SMS birincisinin vereceği isimle belli olacak. 

Survivor Berba Canbeldek krizi

Survivor ünlüler takımında ada konseyi sonrasında çok büyük kriz patladı. Doğukan Manço ile kavga eden Berna ortalığı birbirine kattı. Takım arkadaşları Berna'yı tutmaya çalışırken şaşırtan görüntüler kameralara yansıdı. 

Survivor 12 Nisan 2015 ada konseyi

Survivor ada konseyinde Hakan ve Merve Aydın ekibi arasında gerginlik ekrana taştı. İşte 12 Nisan Survivor ada konseyinde yaşananlar. Ada konseyinde ünlüler takımında oyların eşit çıkması sonucunda Merve Oflaz ve Berna Canbeldek elenmek üzere  çıktılar.

Ada konseyinde Berna ve Hakan kavgası

Berna adının yazıldığı hafta Almeda ismini vermediği için Merve Oflaz ve Hakan tarafından kendisine karşı tavır alındığını öne sürdü. Berna , Hakan için 'bir öyle bir böyle adadan gitmesini istiyorum' dedi. 

Survivor 12 Nisan dokunulmazlık oyunu

Survivor All Star 29. bölümünde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler dokunulmazlık oyunununda galip gelerek ünlüleri konseye göndermeyi başardı.

Dokunulmazlık oyununda Hakan ve Turabi kapışması

Dokunulmazlık oyununda en merak edilen mücadelelerden birisi de Hakan ve Turabi karşılaşmasıydı. Acun Ilıcalı mücadeleden önce iki yarışmacıyı da uyardı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler