YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da bu hafta kim elendi? 3 Haziran Survivor Eleme gecesi
Survivor'da bu hafta kim elendi? 3 Haziran Survivor Eleme gecesi
04 Haziran 2015 07:33
Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da eleme heyecanı vardı. Bu hafta Survivor'da Gönüllüler takımından bir kişi elendi. Survivor'da elenen kişi sürpriz bir isim oldu. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim.

Survivor'da dün akşam yapılan elemeyle bu hafta yarışmaya veda eden isim belirlendi. Survivor'da bu hafta kim elendi? 3 Haziran Survivor Eleme gecesi ayrıntıları...

Survivor'da Bu hafta elenen isim Gönüllüler Takımı'ndan oldu.

Sevilen yarışma programı Survivor'da heyecan hız kesmeden devam ediyor.  Gönüllüler Takımı kan kaybetmeyede başladı.  Bu hafta Adaya veda eden isim Gönüllüler Takımı'ndan biri oldu. Survivor'da bu hafta kim elendi?

Survivor All Star'da bu hafta gönüllüler takımından Bozok elenerek adaya veda etti.
TV8'in en heyecanlı yarışması Survivor All Star, eleme gecesinde herkesi ekrana kilitledi. Yapılan oylama sonucunda birinci Hasan oldu.

Daha önce takım içerisinde yapılan oylama sonrasında Hasan adadan gitmesi için önerilen ilk isim olmuştu.Ancak sms oylamasında Hasan birinci olduğu için adaylığı düştü. Dokunulmazlık sembolü sahibi olan Hilmicem adadan gitmesi için Begüm'ün ismini söyledi.Birinci olan Hasan ise isim olarak Bozok'u söyledi. Böylece konseyde ismi çıkan kişiler ise Begüm ve Bozok oldu.Yapılan halk oylaması sonrası bu iki isimden aralarından en az oyu alan Bozok adaya veda etti.

Bozok, Hakan ile kavga etmişti

Geçtiğimiz günlerde Survivor'da dokunulmazlık oyunu için mücadele eden iki takım arasındaki gerginlik had safhaya ulaşmıştı. Survivor All Star’ın ilk günlerinden itibaren oyunlarda birbirlerine karşı sert tavırlar sergileyen Hakan ve Bozok bu sefer birbirine girdi.

Dokunulmazlık oyunu esnasında Bozok, Hakan’a yenildi. Bunun üzerine sinirlerine hakim olmayı başaramayan Bozok bağırarak Hakan’a kafa attı.

Yaşanan olay sonrası müdahale eden Acun Ilıcalı sert tepki verdi. Diğer yarışmacılar ikili arasına girerek olayların büyümesini engelledi.

BOZOK GÖREN KİMDİR?

SURVİVOR BOZOK GÖREN KİMDİR?
 
5 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Bozok Gören, eski bir manken, boyu 1.95 cm ve kilosu da boyu ile 90- 95 kg civarında. Aslen Ankaralı’dır. Eğitimini Ankara,İstanbul ve Amerikada yapan Bozok Gören, profesyonel su altı dalgıcıdır. Bozok Gören 12 sene yaşadığı Amerika’da Manhattan’da 9 yıl restoran ve bar işletmiştir. Mankenlik yaptığı dönem Çağla Şıkel gibi ünlü mankenlerle sevgili olan Bozok Bören şimdi Amerikalı eşi Amy ile 1 yıldır evli ve yaşamını sürdürdüğü Çeşme’de bir restaurant işletiyor.. 2000 yılında ABD’ye taşındı. Hayatta en çok yapmak istediği şey orada bir barının olmasıydı. Manhattan’daki Sweet and Wishes adlı mekânda barmen olarak iş buldu, sonra menajer oldu.Hem işi öğrendi hem para kazandı. Sonuda “Porch” diye çok şirin bir bar yaptı. Su altı teknolojisi eğitimi Bozok Gören ayrıca profesyonel de bir dalgıçtır. Gönüllüler adasında bulunsa da geçtiğimiz yıl Hasan Yanlızoğlu gibi oda çok olmasa da ünlü biridir. İstanbul'da doğmuştur fakat modelliği bırakmış ve Amerika'ya gitmiştir.  New York'ta yaşamaya devam eden Bozok Gören, orada bir bar açarak işletmesini de kendisi yapmıştır.Sonrasında geçtiğimiz yıl Türkiye'ye yerleşen Survivor Bozok Gören Çeşme Alaçatı'da yaşamaya başlamıştır.New York'taki kendi barında tanıştığı Amy ile birkaç ay önce evlenmiştir. Korkutucu fiziğinin altında romantik bir insan olduğunu belirtirken, eşi Amy'e kumsalda dizlerinin üzerine çökerek "Benimle evlenir misin?" diye sormuş ve yüzüğü parmağına takmış. Fakat Amy "Hayır" yanıtı vermiş. Bunun üzerine bütün arkadaşları etraflarını sarmış ve biraz teşvik ettikten sonra "Evet" yanıtını almışlar. Çeşme Alaçatı'da birlikte yaşayan Bozok Gören ve Amy Gören çifti birlikte çok güzel bir restoranı işletmektedir.Ayrıca Bozok Gören yemek yapmak konusunda çok başarılı biriymiş. Özellikle düzgün fiziği ve yüksek kondisyonu ile dikkat çekerken, spor ve macera düşkünü biridir. 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler