YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da birleşme partisi başlıyor!
Survivor'da birleşme partisi başlıyor!
28 Nisan 2015 22:37
Survivor All Star'da birleşme partisi başlıyor. Turabi, Hilmicem, Pascal, Nadya ve Serenay'ın dans performansı geceye damga vuracak. İşte 41. bölümde yaşanacaklar.

Survivor All Star'da nefesler tutuldu. Yarışmacıların dört gözle beklediği birleşme partisi bu akşam ekranlara gelecek. Bu akşam yaşanacak dans görüntülerinin olduğu 41. bölümü yayınlayan Acun Medya yarışmacıları sürpriz yağmuruna tutacak. Turabi, Hilmicem, Nadya, Pascal, Merve Aydın, ve Serenay'ın dans performasları birleşme gecesine damga vuracak.

Partnerleri ile dans edecek Survivor All Star yarışmacılarına Hadise, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan performanslarına göre puan verecek.

survivor-4.jpg

Gecenin sonunda ise puanı en fazla olan bir yarışmacı birinci olacak ve ödülün sahibi olacak.

Birçok ünlü sanatçının dans ekibinde yer alan ve kendi spor salonunu kurmak isteyen Turabi'nin birleşme gecesindenki dans performasını yürekleri ağza getirecek.

Gönüllüler Adası'nın son oyunlarda yıldızı parlayan oyuncusu Nadya'nın partneri ile olan uyumu ve muhteşem dansı gece boyunca konuşulacak.

Survivor'da bir ilk yaşandı

Survivor All Star’ın 27 Nisan akşamı yayınlanan bölümünde, Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara çok büyük bir sürprizi vardı. Hazırlanan stüdyoya gözleri bağlı bir şekilde gelen yarışmacılar, Var Mısın Yok Musun dekorunu görünce neye uğradıklarını şaşırdılar.

'Survivor All Satr'da bir ilk deniyoruz, daha önce hiç böyle bir şey yapmadık' diyen Acun, gözü kapalı yarışmacılara birleşme öncesi unutulmaz bir sürpriz yaşattı. 

Yarışmayı kazanan Nadya oldu

Nadya Zagli Var Mısın Yok Musun'da ikinci yarışan isim oldu. Nadya Zagli, Hamdi Bey'in sunmuş olduğu 7500 Pezo'luk teklifi reddetti.

Kendi kutusuna giderek 10.000 Pezo kazanan Nadya Zagli büyük sevinç yaşadı.

Survivor 2015 birleşmesi ne zaman yeni kurallar ne?

Survivor All Star ada birleşmesi sürprizle dolu olacak. Survivor birleşme partisiyle ilgili bilgi veren Acun Ilıcalı yeni kuralları da ilan etti. Survivor ada birleşmelerinde daha önce yarışmacılar bireysel olarak yarışıyordu. Ancak 2015 Survivor'da değişiklikler var. Adalar birleştikten sonra da ünlüler ve gönüllüler olarak takımlar var olmaya devam edecek. Aynı adada yaşayacak olan takımlar isterlerse aynı yerde yatabilecekler. Survivor'da dokunulmazlık oyununun birincisi olan kişi son 3 hafta dokunulmaz olacak ve Kıbrıs'a gitmeyi garantileyecek. 

Survivor yok böyle dans yarışması

Survivor birleşme partisindeki sürprizi de Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor birleşme partisinde 'Yok böyle dans' yarışması yapılacak. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı dansçılarla hazırlarak o akşam yarışacaklar. Survivor birleşme partisinin ünlü ismi ise Hadise olacak. 

Survivor 2015 elemesi değişti

Survivor'da her hafta kişisel dokunulmazlığı alan kişi de artık bir ismi elenmek üzere söyleyebilecek. Yani bundan sonra SMS birincisi bir aday, ada konseyi bir aday ve dokunulmazlığı kazanan bir aday çıkaracak. Bu üç kişi arasında SMS oylama sonucu en az olan elenecek. 

Survivor şampiyonu ne alacak?

Survivor All Star'da şampiyon olan altından bir kupa alacak. Acun Ilıcalı kupayla ilgili olarak "10 yılın birinci olacak olan kişi için çok özel bir kupa yaptırdık. Bu kupa Kıbrıs'ta bir arkadaşımızın elinde olacak. Kim hak ediyorsa o kazansın' bilgisini verdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler