YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor Turabi parayı ne yaptı?
Survivor Turabi parayı ne yaptı?
07 Temmuz 2014 17:07
Survivor yarışmasından sonra tatil için soluğu Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde alan Turabi yarışmadan kazandığı para ödülünü babasına, araba ödülünü ise annesine vereceğini açıkladı.

Survivor yarışmasının birincisi Turabi Çamkıran yarışmanın sona ermesinin ardından dinlenmek ve tatil yapmak için Bodrum’a geldi. Arkadaşları ile birlikte gün boyu denize girip stres atan Turabi zor bir maratonun ardından tatili hak ettiğini ifade etti.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Turabi yarışmanın ardından direk kaçıp Bodrum’a geldiğini ifade ederek “bodrum’da cennette gibiyim. Buranın çok güzel havası ve insanları var. bana karşı olan tepkiler inanılmaz. Yarışmadan çıktıktan sonra illaki seviliriz diyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Bu kadarını hayal bile edemezdim. Bana Turabi bu kadar çok sevileceksin deselerdi inanmazdım” dedi.

“Para ödülü babaya, araba ödülü anneye”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlamaya devam eden Turabi, yarışmadan kazandığı para ödülünü nasıl değerlendireceği sorusu üzerine şunları söyledi “parayı ne yaptın? Diye soruyorlardı. Para elime geçtiği zaman babaya gidecek. Araba ödülü de anneme gidecek. Bende yine bir şey kalmadı. Ben zaten dans ve dövüşten para kazanıyordum. Onları artık hobi olarak yapacağım, çok sevdiğim için bırakamam”ifadelerini kullandı.

“Dizide oynamak istiyorum”

Yarışma süresince kameralara alıştığını ifade eden Turabi, oyunculuk yapmak istediğini belirterek, tekliflere açık olduğunu ve usta oyuncuların  yanında yetişip kamera karşısına geçmek istediğini belirtti.

Ada şartlarının oldukça zor olduğunu da ifade eden Turabi “açken her şey çok zordur. Açlıktan ölüyorsun, yan koltukta kumanda bile olsa onu bile üşenirsin almaya. Açlıktan ölüyoruz ve bir adadaydık. Açken yürümek ve nefes almak bile çok zor”dedi.

 

İHA

Etiketler: , , ,
 // eren
Helal be !!eger sen birinci olmasaydinda sen bizim gonul biricimissin turbo turabi...
22 Ocak 2016 22:53
 // MOHSEN
ABI BENCE TURABI HAK ETTI VE ALDI
ONO COK SEVIYOROZ IRANDAN SEVGILER ILE...
07 Eylül 2015 00:28
 // sdlenay
seni seviyorumm...
06 Temmuz 2015 11:57
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler