YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor Turabi Çamkıran rekor kırdı tam 170 kilo
Survivor Turabi Çamkıran rekor kırdı tam 170 kilo
09 Mart 2015 12:43
Survivor All Star Turabi Çamkıran 170 kiloyu omzularında taşıyarak Anıl Tetik'i dokunulmazlık oyununda mağlup etti. Turabi Çamkıran oyunda zor anlar yaşadı.

Survivor All Star dokunulmazlık oyununda Turabi Çamkıran ve Anıl Tetik arasında muhteşem bir mücadele yaşandı. Turabi Çamkıran ve Anıl Tetik omuzlarında tam 170 kiloyu taşımaya çalıştı.

Survivor All Star Turabi Çamkıran, Survivor'un neredeyse en hırslı ve iddialı yarışmacılarından. Survivor dokunulmazlık oyununda Anıl Tetik ile eşleşen Turabi, dokunulmazlık için ciddi bir mücadele verdi.

Survivor Dokunulmazlık oyununda 0-5 Gönüllüler takımının önde olduğu dakikalarda Turabi Çamkıran'ın mücadelesi görülmeye değerdi. Dizleri titremeye başlayan ve ayakta güçlükle duran Turabi Çamkıran takım arkadaşlarının direktifleriyle ayakta durmayı başardı.

Survivor All Star'ın en heyecanlı yarışlarına sahne olan ikilinin kapışması sonucu Anıl Tetik daha fazla dayanamadı. Anıl Tetik ağırlıkları bir anda bıraktı. Yarışmanın skorunu Gönlüllüler Takımını 6 yaparak Turabi kazandı.

Turabi Çamkıran zaferini yine kendine has hareketleriyle kutlarken ağırlık oyununda başarılı olmasını kime borçlu olduğunu kısa bir hikaye ile anlattı. Turabi ,' Köyde karanlık diye ahıra eşşek girmezdi rahmetli dedem vura vura iterdi, bende acırdım eşşeği sırtıma alır öyle ahıra sokardım.'

 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler