YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor son bölüm Merve Aydın'dan olay sözler
Survivor son bölüm Merve Aydın'dan olay sözler
05 Nisan 2015 10:00
Survivor All Star bu akşam ki ödül oyunu gecesine Almeda'nın ardından darmadağın olan Merve Aydın'ın sözler damga vurdu

Survivor All Star dün akşam 24. bölümüyle ekrana geldi.

Geçen hafta Almeda'nın elendiği Survivor'da Merve Aydın bu hafta ağlamaktan kendine gelemedi. Daha önce Ahmet Dursun'un elenmesi sonrası duygusal çöküntü yaşayan Merve Aydın'ın o hali ekranlara böyle yansıdı. 

Merve Aydın'dan şampiyonluk yemini

Survivor'ın iddialı isimlerinden Merve Aydın bu akşam ki bölümde şampiyonluk için yemin etti. Daha önce Ahmet Dursun'un elenmesine üzülen Merve Aydın'ın tepkisi Almeda'nın da adadan gidişi sonrası öfkeye dönüştü. 

Hakan Hatipoğlu'ndan olay Merve Aydın açıklamaları

Ünlüler adasında Merve Aydın için en sert açıklama ise Hakan Hatipoğlu'ndan geldi. Hatipoğlu, Ahmet Dursun ve Almeda Abazi'nin elenmesi sonrası Merve Aydın'ı işaret eden Hatipoğlu, "Heralde yakında kendide gidecek" dedi.

Survivor Merve Aydın: Serenay aciz bir kız

Merve Aydın'ın Serenay Aktaş hakkındaki sözleri ise Ünlüler adasında dengeleri bozacak. Daha önceki Survivor'da yakın arkadaş olan Merve Aydın ve Serenay Aktaş bu kez düşman oldular. Merve Aydın Survivor bu akşam ki bölümler Serenay için "Başkalarının fikirleriyle yaşayan aciz bir kız" yorumunda bulundu.

Serenay ile Özlem'in kavgaya dönüşen ödül oyunu

Özlem ile Serenay Aktaş arasındaki ödül oyun duellosu ise kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında Seranay'a sert hareketlerde bulunan Özlem, rakibini resmen yere yığdı. Özlem'in sert hareketlerine karşılık veremeyen Serenay 'Resmen dövdü bu ne ya' diyerek rakibine tepki gösterdi. O anlar adada tansiyonu yükseltti.

Ünlülerden ünlü taklitleri

Survivor All Star'da ünlüler takımının bayan yarışmacıları Serenay, Merve ve Berna yaptıkları birbirinden ünlü isimlerin taklitleriyle sizleri çok güldürecek. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler