YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor başlıyor
Survivor başlıyor
01 Şubat 2016 07:32
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2016 kadrosunun ünlüler takımı, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda toplandı.

Survivor başlıyorYapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2016 kadrosunun ünlüler takımı, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda toplandı.

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek olan yarışma öncesi ünlü yarışmacıları, aileleri ve yakın dostları havalimanından uğurladı. Yarışmada birinci olmak için Dominik Cumhuriyeti’ne gittiğini dile getiren Gineli futbolcu İbrahim Yattara, “Gelmeden önce bol bol hamsi, köfte ve döner yedim. En çok Türk yemeklerini özleyeceğim” dedi. Survivor, 7 Şubat Pazar günü ekrana gelecek. 

1-20160201073347.jpg

Oyuncu Yunus Günçe, son üç gündür grip olduğunu söyledi: “Hasta halde adaya gidiyorum. İnşallah başarılı olarak döneceğim. Son olarak annemin İzmir köftesini yiyip, buraya geldim” dedi.

2-773.jpg

Manken Ebru Öztürk’ü uğurlamaya ailesi de gitti. Yarışmada finale kalmak istediğini söyleyen Öztürk, “Ailem için yarışacağım” şeklinde konuştu.

3-422.jpg

Miss Turkey 2013 3. güzeli Ezgi Avcı, adada makyajsız olmanın kendisini korkutmadığını söyledi.

4-243.jpg

Milli Atlet Nagihan Karadere, havalimanına tek gitti. Boynundaki özel yapılmış kolyeyi, geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan Merve Aydın’ın hediye ettiğini söyleyen Karadere, “Merve bana her zaman destek oldu. Ada hakkında bilgiler verdi. 1 yaşında Ece adlı kızım var. Adadan şampiyon bir anne olarak kızıma dönmek istiyorum” dedi.

5-139.jpg

Ebru Öztürk, Çağan Atakan Arslan ve İbrahim Yattara , yolculuk öncesi börek yerken objektife böyle yansıdı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler