YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star'da kriz Pascal kahroldu
Survivor All Star'da kriz Pascal kahroldu
06 Mart 2015 15:07
Duygu Çetinkaya 'nın elendiği Survivor adasında açlık krizi çıktı. All Star'da yer alan Pascal ve Turabi 'den itiraflar geldi. İşte Survivor All Star'da olanlar.

Survivor bu hafta Duygu Çetinkaya 'nın elenmesiyle sallanmıştı. Şimdi ise Survivor All Star yarışmacıları açlık krizindeler. Pascal Nouma ve Turabi Çamkıran açlık başlarına vurunca ilginç itiraflarda bulundular. İşte Survivor All Star 'ın ekrana gelmeyen bölümlerindeki açlık sıkıntısı. 

Pascal Nouma Survivor adasında açlıktan en muzdarip isim. Yemeğe düşkünlüğü ile bilinen Pascal Survivor adasından 'senfoni' seslerinin yükseldiğini söyleyerek ince bir benzetme yaptı. 

Survivor Pascal: "Çok açım"

2-345.jpg

Bağırsak ve midelerinden gelen sesleri komik bir şekilde yorumlayan Pascal Nouma, "Çok açım... Zeytin, domates, Peynir, simit, tavuk, kanat, baklava, tuz, hamsi, roko devam ediyor... Ahhh!!! Çok ayıp ya... Sen bilmiyorsun ama adada her gece mozart var senfoni var..." dedi. Bunu yaptıktan sonra da çıkan sesleri herkesi güldüren bir şekilde anlattı. 

Turabi'den açlık itirafı

Açlığın başına vurduğu bir diğer isim ise Survivor All Star yarışmasının ilk haftasında birinci seçilen Turabi Çamkıran... Kameralar önüne geçen Turabi Çamkıran 'açlık' itirafında bulundu ve bunun kişiliğini bile değiştirdiği, daha saldırgan olduğunu anlattı. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler