YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star‘da kim elendi? 28 Mayıs Surivor
Survivor All Star‘da kim elendi? 28 Mayıs Surivor
28 Mayıs 2015 07:33
Survivor All Star'da bu akşam bir kişi adaya veda etti. Hakan ve Berna'nın ilk aday olduğu sms oylamasında diğer adaylar ise Serenay ve Anıl'dı. Yapılan oylamalardan sonra Survivor All Star'dan elenen isim Berna oldu. İşte detaylar...

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, bu sezon son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı program yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Yapılan eleme gecesinde heyecan doruktaydı. Elenen isim sosyal medyada şok etkisi yarattı. 

Survivor All Star'da bu hafta elenen isim ünlülüler takımından Berna oldu. 

Ünlüler iki hafta üst üste dokunulmazlığı kazanarak Gönüllüleri konseye göndermişti geçtiğimiz iki hafta. Ancak bu hafta hiçbir oyunda başarı gösteremeyen Ünlüler, Dokunulmazlık oyununu kaybetmişt ve Veda Konseyi yaşamak zorunda kalmıştı. Acun Ilıcalı’nın sunumunda ekranlarımıza gelen Survivor All Star’da seyircilerden gelen oylar sonucunda bu hafta en çok oyu alan yarışmacı açıklanacaktı. “Ünlüler takımından en çok oy alıp bu haftanın birincisi olan yarışmacımızın adını açıklayacağım” diyen Acun Ilıcalı her zamanki gibi biraz heyecanlandırdı. Daha sonra ise Ünlülerde bu haftanın birincisinin Merve Aydın olduğunu aktardı. Merve Aydın Ünlüler konseyinde haftanın birincisi seçildi.

Survivor All Star'da Berna elendi
 
“Bize Türkiye’den gelen Beyoğlu 1. Noterinin onayladığı ve bize ulaşa oy sıralamasına göre kimin adaya veda edeceğini, kimin Survivor All Star’dan ayrılacağını açıklayacağım” diyen Acun Ilıcalı sıralamaya göre kimin ayrılacağını açıkladı.   
 
Seyircilerin kullandıkları SMS oyları sonucunda Survivor ALl Star’da Ünlüler takımında adaya vedaedecek olan ismi açıklıyorum” dedi Acun Ilıcalı. ve  Ünlüler takımından bu hafta veda eden isim Berna.  
 
Ünlüler takımından Survivor All Star'a ve hayallerine veda edecek olan ismi Acun Ilıcalı nihayet açıkladı. Survivor All Star'da 27 Mayıs elenen ve adaya veda eden isim Berna oldu. Berna final hayaline veda etti. Berna, Anıl, Hakan ve Serenay’ın eleme adayı olduğu konseyde Berna rakiplerinden daha az oy alarak Survivor All Star’da elenen isim oldu. Berna ödül göremeden gidiyor diye gözyaşlarına boğuldu.  

Merve Aydın kimi seçti?

Merve Aydın; “Kardeşim dediğim 3 aydır her şeyimi paylaştığım biri var Anılcığım. Tabii ki Anıl’ı söylemek istemiyorum. Bana kalan tek bir isim kalıyor Serenay” dedi. Merve Aydın Serenay’ı seçti.

Serenay: “Belki 21 yaşındayım ama ailemin en dipten nasıl yukarı çıktıklarını gördüm. Onlardan güçlü durmayı öğrendim. Onlar için Survivor All Star’da güçlü durup Kıbrıs’a gitmeyi çok istiyorum. Bakalım hakkımızda ne olacak” diye konuştu.

Doğukan'a Anıl kaldı

Bireysel Dokunulmazlık sembolü sahip olan Doğukan da bir isim söyleyecekti. Ancak Doğukan’ın tercih edebileceği pek fazla seçenek yoktu. Merve Aydın birinci olmuştu, Serenay, Hakan ve Berna da eleme adayı oldu zaten. Geriye bir tek mecburen Anıl kaldı Doğukan için. Yine de Doğukan’dan isim söylemesi istendi ve Doğukan tercih olmadığı için Anıl’ı söyledi. Ünlüler konseyinde şimdi 4 aday var Anıl, Berna, Hakan ve Serenay aday oldu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler