YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star‘da kim elendi?
Survivor All Star‘da kim elendi?
16 Nisan 2015 07:23
Survivor'da elenen isim belli oldu. Survivor'da haftanın birincisi kim oldu? İşte Survivor All Star'ın 7. haftasında adaya veda eden isim ve detaylar...

Survivor'da adaya veda eden isim Merve Oflaz oldu. Haftanın birincisi Anıl ise oldu... Geçtiğimiz günki konseyde gitmesi muhtemel iki kişi Berna ve Merve Oflaz idi. Birinci olan Anıl ise Hakan'ın ismini söyledi.

Yapılan SMS oylaması sonuçlarında en az oyu alan Merve Oflaz Survivor'a veda eden 7. isim oldu.

Survivor'a daha önce Duygu Çetinkaya, Fulya, Ahmet Dursun, Seda, Almeda ve Taner veda etmişti.

Survivor'da 2 gruba ayrılan Ünlüler takımında Merve Oflaz, Hakan, Serenay vs Doğukan bir tarafta; Merve Aydın, Berna, Anıl ve Pascal ise diğer tarafta grup olmuş durumdalar.

Survivor 7'nci hafta SMS sonuçları

1. Anıl
2. Berna
3. Serenay
4. Merve Aydın
5. Hakan
6. Pascal Nouma
7. Doğukan
8. Merve Oflaz

Survivor'da büyük kavga

Survivor ünlüler takımında ada konseyi sonrası elenmek üzere adı yazılan isimlerden Berna kriz çıkardı. Doğukan Manço ile kavga eden Berna ortalığı birbirine kattı.

Doğukan Manço'yla konuşurken bir anda ortamın gerilmesi sonucu küfürler etmeye başlayan Berna'yı arkadaşları zor tuttu.

Olanlar karşısında bir hayli sinirlenen Doğukan, Berna'nın üzerine yürümeye çalıştı.

Takım arkadaşlarının araya girmesiyle ikili biraz sakinleşti. Berna, kavgadan sonra gözyaşlarını tutamadı

Doğukan Manço boşanıyor

Survivor'daki performansıyla adından söz ettiren Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Survivor'da ayrılığın eşiğine geldiler

Üç yıldır evli olan Tuba - Doğukan Manço çifti arasında kara kediler geziyor. Daha önce de Doğukan Manço sarışın bir bayanla kaçamak yaptığı için arası açılan çiftin, Survivor'ın başlamasıyla ayrılığın eşiğine geldiği hatta Tuba Manço'nun ayrı bir eve taşındığı öne sürüldü.

"Survivor saçma bir program"

Ortaya atılan iddiaları destekleyen yazı ise Tuğba Manço'nun Twitter hesabından geldi. Tuğba Manço Twitter hesabından eşinin yarıştığı Survivor yarışmasını şu sözlerle eleştirdi. "İnsanların zamanını boş yere çalan, saçmalar saçması bir program bu! O kadar üzülüyorum ki geldiğimiz şu duruma ülke olarak..."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler