YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?
Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?
30 Mart 2015 09:30
Survivor All Star'da kim elendi? Survivor All Star'da bu hafta Gönüllüler takımı büyük bir başarı elde ederken sembolü ise Özlem kazandı. Gönüllüler adaya giderken Ünlüler Konseyi'nde elemeler için oylamadan Almeda ve Merve Oflas'ın isimleri çıktı.

TV 8'deki Survivor All Star'da bu hafta Gönüllüler ve Ünlüler bir kez daha karşı karşıya geldi. Zorlu bir mücadelenin ardından haftayı Gönüllüler büyük bir başarıya imza atarak tamamladı. Gönüllüler grubunda sembolü Özlek kazanırken, bu hafta Ünlüler'den bir isim eleme için aday olacak.

Ünlüler adasında ise kelimenin tam anlamıyla kıyamet koptu. Dokunulmazlık oyunu öncesi Berna'ya karşı ortak bir tepki oluştu. Berna ise içerisinde geçtiğimiz yıldan büyük bir acı olduğunu söyleyerek özellikle Hakan'a tepki gösterdi. Oyunda Sahra ile tartışırken kesinlikle kimseye dokunmayı düşünmediğini; ancak Hakan'ın sürekli aynı şeyi yaparak, araya girmeye çalıştığını ve kendisine yönelik bir tepkinin oluşmasını sağladığını söyleyen Berna, kendisini zorlu bir konseyin beklediğini söyledi.

Berna'nın geçtiğimiz yıldan kalan bazı sorunlarını adaya yansıttığını söyleyen Hakan ise kaybedilen oyun için tepki gösterdi. Sahra ile olan tartışmada araya girdiğini; ancak Berna'nın kendisini ittiğini Pascal'a ise vurduğunu söyleyen Hakan, "Bundan sonra Berna'yı kimse elimden alamaz" diye konuştu.

Ünlüler bu kez dokunulmazlık sembolü için iki ayrı yarışma düzenlendi. En iyi kız ve en iyi erkeklerin seçileceği yarışta, ilk turda Berna hariç tüm yarışmacılar seramikleri kırmayı başardı. İkinci turda ise seramiği kırmayı başaran tek yarışmacı Merve Aydın oldu. İşte seramik kırma yarışının sonuçları;

Almeda - 4
Merve Aydın- 5
Berna- 2
Serenay- 4
Merve Oflaz- 2

Dokunulmazlık sembol oyununun ilk finalisti 5 seramiği kıran Merve aydın oldu. Erkekler oyununda ise en çok seramiği kıran Hakan, dokunulmaz oyunu için Merve'ye rakip oldu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler