YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sneijder'in eşi İstanbul'da anne olmak istiyor
Sneijder'in eşi İstanbul'da anne olmak istiyor
27 Mart 2013 18:35
Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe, Hollanda’da yayınlanan haftalık dergi Story’deki röportajında “Her geçen gün daha da çok anne olmak istiyorum” diyerek ilk annelik duygusunu İstanbul’da yaşamak istediğini söyledi.

Galatasaray’ın dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Hollandalı Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe, anne olmak istiyor. Hollanda’da haftalık olarak yayımlanan Story dergisindeki röportajında, “Her geçen gün daha da çok anne olmak istiyorum” diyerek ilk annelik duygusunu İstanbul’da yaşamak istediğini söyledi.

2010 yılında Wesley Sneijder’le dünya evine giren yenge Yolanthe, dergiye verdiği röportajında “Ben anne, Wesley’de baba olursa daha da çok mutlu olacağımızı düşünüyorum. Artık ailemizin genişlemesi lazım. Son zamanlarda anne olma isteğim daha da çok artmış durumda. Artık anne olmak için kendimi hazır hissetmeye başladım. Şu anda Wesley ile çok mutluyuz. Ama anne ve baba olduğumuzda daha da çok mutlu olacağımızı düşünüyorum. Şu anada bu konuda bir planımız yok. Ama her an her şey olabilir” dedi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler