YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sinem Kobal hayranları Aslıhan Doğan'ı yerden yere vurdu
Sinem Kobal hayranları Aslıhan Doğan'ı yerden yere vurdu
11 Haziran 2015 06:46
Sinem Kobal hayranları dün Arda Turan'ın yeni sevgilisi Aslıhan Doğan'ı Instagram'da yerden yere vurdu.

Kadirizm out, Sinemizm in oldu! 

Yeşilçam'ın efsane ismi Kadir İnanır'la özdeşleşen 'Kadirizm'e rakip geldi! Yıldız futbolcu Arda Turan'ın gönlünü Aslıhan Doğan'a kaptırmasına kızan Sinem Kobal fanları, yeni bir hareket başlattı ve buna 'Sinemizm' adını verdi. Önceki gün güzel oyuncunun hayranları iyice öfkelendi. Aslıhan Doğan'ın Arda Turan'la çekilen fotoğrafını instagram'da paylaşması, kızgınlık yarattı.

'BECKHAM ÇİFTİ GİBİSİNİZ'

Sinem Kobal hayranları, Turan ve Doğan için yapılan "David ile Victoria Beckham gibisiniz" yorumu karşısında daha da öfkelendi. Sosyetik güzelle yıldız futbolcuyu birbirlerine hiç yakıştırmadıklarını dile getiren Sinem Kobal hayranları "Biz Sinemizm destekçileri olarak bu beraberliği istemiyoruz" mesajları yağdırdı.

Kendilerine 'Sinemist' diyen hayran topluluğunun birçok yorumu da Aslıhan Doğan tarafından Instagram'dan silindi.

Arda Turan defterini tamamen kapatan ve eski nişanlısıyla ilgili tek kelime etmeyen Sinem Kobal'ın da hayranları tarafından Doğan'a yapılan sert yorumlardan rahatsız olduğu öğrenildi.

KARŞILIKLI KALPLER

Bu arada sosyetik güzelle Arda Turan, aşklarını bir kez daha sosyal medyada ilan etti. Aslıhan Doğan'ın paylaştığı fotoğrafa 'kalp' işareti yapan Arda Turan'a sosyetik aşkından da aynı şekilde karşılık geldi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler