YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sibel ile Tarkan'ın düeti için geri sayım
Sibel ile Tarkan'ın düeti için geri sayım
01 Ağustos 2015 10:13
Söz ve bestesi Tarkan imzalı ‘Bir Parmak Bal’ Sibel Can'ın yeni albümüne damga vurdu. Sibel Can’ın Tarkan’la yaptığı yeni şarkısı ‘Bir Parmak Bal’ın yer aldığı single, bugün TTnet’te ilk kez piyasaya çıkıyor.

Sibel Can ve Tarkan'la düeti Bir Parmak Bal TTNET'le müzikseverlerle buluşacak. Can şarkıyı ise ilk defa Harbiye'deki konserinde canlı okuyacak.

Yakında DMC etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak olan söz ve bestesi Tarkan imzalı ‘Bir Parmak Bal’, Sibel Can tarafından doğum günü olan 1 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde verdiği konserde canlı canlı müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Her albümünde hem müzikal hem de imaj anlamında yeniliklerle hayranlarının karşısına çıkan Sibel Can, bu kez albümünün kapak fotoğrafları için yaptığı alternatif çalışmalarla tanınan Aytekin Yalçın’ın objektifine poz verdi.

Can, Tarkan’a olan sevgisini “Bir dünya starıyla çalışmak büyük ayrıcalık. Onun kalben ilgisi, sevgisi, heyecanı, emeği unutulmaz. Ne kadar teşekkür etsem az. Tarkan benim tek yıldızım” sözleriyle dile getirdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler