YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sezen kanser mi?
2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın resmi açılışında sahneye çıkacak olan Sezen Aksu, hakkında çıkan "pankreas kanseri oldu, tedavi için ABD'de gitti" iddialarına menajeri aracılığıyla yanıt verdi.
Sezen kanser mi?
22 Ağustos 2010 / 10:43 Güncelleme: 22 Ağustos 2010 / 10:47

Açılışına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın resmi açılışında sahneye çıkacak olan Sezen Aksu, hakkında çıkan "pankreas kanseri oldu, tedavi için ABD'de gitti" iddialarına menajeri aracılığıyla yanıt verdi.

Bu yıl sahneye çıkmayacağını açıklayarak hayranlarını üzen Sezen Aksu, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın açılışında sahneye çıkacak.

Türk Pop Müziği’nin “diva”sı Sezen Aksu, kendine koyduğu sahne yasağını üçüncü kez bozuyor. Açılım konusundaki yaklaşımı nedeniyle eleştiriler alan Aksu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın resmi açılışında sahneye çıkacak.

Aksu, bu yıl TRT’nin kuruluş yıldönümü gecesi ve Bülent Ortaçgil’in 40. sanat yılı kutlama konserinde sahneye çıkmıştı. Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki açılışta, dünyaca ünlü dans topluluğu Cirque De Soleil, Troya Grubu, Müslüm Gürses, Yunanistan’ın güçlü sesi Harris Alexiou ile Balkan müziğinin temsilcisi Safina da sahne alacak.

Bu arada Aksu’nun menajeri Yaşar Gaga, ABD gezisinden iki gün önce Türkiye’ye dönen ünlü sanatçının, Amerika’ya tedavi amaçlı gittiği haberlerinin de doğru olmadığını söyledi. Aksu’nun, bir dostunun doğum yapması nedeniyle Amerika’ya gittiği öğrenildi.   

Hürriyet

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler