YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sezen Aksu'dan unutulmaz konser
Sezen Aksu'dan unutulmaz konser
22 Eylül 2014 09:30
Hatay’ın İskenderun İlçesinde konsere geç kalan Sezen Aksu, kendisini alkışlarla karşılayan hayranlarına, “hayat inceliklerle güzel bende sizin bu inceliğinizi hiç unutmayacağım” dedi

1,5 saat sahnede kalan Sezen Aksu, esprili konuşmaları ile hayranlarını güldü geçirdi ve unutulmaz bir gün yaşattı. Bir organizasyon şirketinin kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İSSOS Otel’de konser veren Sezen Aksu, saat 22.30 yerine 23.05’te sahneye çıktı. “Vazgeçtim” şarkısı ile hayranlarıyla buluşan Sezen Aksu, dansı ile de büyük beğeni topladı.

Konsere geç kalan ancak hayranları tarafından alkışlarla karşılanan Sezen Aksu, özür dileyip; “hayat inceliklerle güzel bende sizin bu inceliğinizi hiç unutmayacağım” dedi. Daha önce bir kez daha İskenderun’da konser verdiğini ve o konsere de geç kaldığını ancak yine alkışlarla karşılandığını anlatan Sezen Aksu; “Enteresan buluyorum her şeyinizi bir cinssiniz ha… Her şeyi rölantiye aldığım bir gün sizi gelip inceleyeceğim” şeklinde konuştu. 1,5 süren konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi.

 

Etiketler: , ,
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler