YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Serteb Erener'den büyük tepki çeken paylaşım
Gezi olaylarında en ön sıralarda yer alan, Gezi sonrası ABD'nin Chicago eyaletine kaçan Sertap Erener Ramazan'ın 2. gününde paylaştığı mangal fotoğrafı takipçilerini kızdırdı.
Serteb Erener'den büyük tepki çeken paylaşım
30 Haziran 2014 / 16:30 Güncelleme: 30 Haziran 2014 / 18:00

Uzun süredir sevgilisi Demir Demirkan ile ABD'nin Chicago eyaletinde yaşayan ünlü şarkıcı Sertab Erener, konser vermek için Türkiye'ye döndü. Sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşan Erener, hayranlarını kızdırdı.

"Oruç tutana saygı duy bari"

Ramazan ayının 2. gününde sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan "Ne güzel bir pazar :)" notuyla mangal yaparken fotoğraf paylaşan Sertab Erener, takipçilerinden tepki topladı. "Oruç tutana saygı gösterin." şeklinde çok fazla tepki alan Sertab Erener, sessiz kalmayı tercih etti.

"Aynı Rahşan Ecevit"

Ünlü şarkıcıyı Rahşan Ecevit'e benzeten bir takipçisi Erener'in yayınladığı fotoğrafın altına; "Rahşan Ecevit'e benziyosun gitgide kız" yorumunu yaptı.

13:18
 // NE GÜZEL
Böylece oruç sevabım daha da artıyor. Eee beleşten oruç olmaz, az sabrımız ve nefsimiz denensin. Bir de aceleye getirip sadece kömür fotosu koymuşlar. İnsan bir servis halini çeker, koyar oraya. Ayrıca bunlar dağda mı yaşıyor ne? Teröristler gibi giyinmişler....
01 Temmuz 2014 13:18
yok bişey
 // maliki
Kızacak bişey yok arkadaşlar. Onlar bunları yapmamış olsa bzim sabrımız nasıl sınanacak.Onlar yapacak biz sabredeceğiz. Onlar bu dünyada sabredemedikleri için yemedikleri ne halt nede yemedikleri et kaldı...............
30 Haziran 2014 Pazartesi 17:39
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler