YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sertap Erener evlendi mi? Sertap'ın kocası Emre Kula kimdir?
Sertap Erener evlendi mi? Sertap'ın kocası Emre Kula kimdir?
07 Temmuz 2015 08:27
Sertap Erener evlendi haberleri magazin dünyasına bomba gibi düştü. Sertap Erener evlendi mi? Sertap Erener Emre Kula birlikteliği evliliğe mi gitti? Emre Kula kimdir? Sertap'ın evlilik görüntüleri yayınlandı.

Sertap Erener evlendi. Sertap Erener dün yıldırım nikahıyla evlendi. Kısa süredir Emre Kula ile aşk yaşayan Sertap Erener, Emre Kula ile evlendi. Sertap ile Emre Kula'nın evliliği şaşkınlık yarattı. 18 yıllık sevgilisi Demir Demirkan'la ihanet nedeniyle ayrılan Serta Erener evlililiğe adım attı. Emre Kula kimdir?

Emre Kula kimdir? Demir Demirkan'dan ayrıldıktan sonra kendisinden yaşça küçük müzisyen Emre Kula ile birliktelik yaşayan ünlü popçu Sertab Erener evlendi. Sertab Erener, İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde bir süredir isminin anıldığı gitarist Emre Kula ile evlendi.

Ünlü şarkıcı Sertap Erener kendisinden tam 20 yaş küçük yeni sevgilisi ile evlendi.. 50 yaşında ki Sertap Erener, Can Bonomo’nun orkestrasında çalan 30 yaşında ki gitarist Emre Kula ile yaz dönemlerinde ilişki yaşamaya başladı. Pop müziğin sevilen seslerinden bir tanesi olan Sertab Erener 18 sene beraber olduğu Demir Demirkan’dan eylül ayında ayrılmıştı.

Emre Kula'nın Can Bonomo'nun arkasında gitaristlik yaptığı, 30 yaşında olduğu ve İStanbul Yıldız Üniversitesi Jaz gitar nölümünden mezun olduğu biliniyor.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler