YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seren Serengel o iddialara bu fotoğrafla yanıt verdi
Seren Serengel o iddialara bu fotoğrafla yanıt verdi
24 Eylül 2015 16:39
Magazin camiasında son günlerde Seren Serengil'in Endin Akyürek'e platonik aşk beslediği ve her an takip ettiği haberleri yer alıyordu. Serengil, bu haberleri yalanladı ve sevgilisiyle birlikte çekildiği fotoğrafı paylaştı.

Güzel şarkıcı Seren Serengil, 1 yıldır sakladığı sevgilisini dün açıklamak zorunda kaldı! Serengil'in adı önceki gün başarılı oyuncu Engin Akyürek'le aşk haberlerine karıştı. Seren Serengil'i isyan ettiren dedikodulara göre, güzel şarkıcı aşık olduğu Akyürek'i adım adım takip ediyordu.

YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI

Hatta haberlere göre Seren Serengil, Engin Akyürek için Kaş'a kadar gitti. Serengil, bu iddialar karşısında dava açmakla yetinmedi. Ünlü şarkıcı, dün de 1 yıldır birlikte olduğu Ali Küçük'le aşkını ilan etti. Şarkıcı, sevgilisiyle birinci yıl dönümlerini kutlamak için bayram tatilini fırsat bilip Paris'e gitti. Burada Küçük'le çekilen fotoğrafını da instagram'da yayınlayan Seren Serengil'e hayranlarından mesaj yağdı.

BULUŞMA ADRESİ BOLU

Bu arada yapımcılık ve görüntü yönetmenliği yapan Ali Küçük'le Serengil'in yakın çevresine çok mutlu olduğunu söylediği öğrenildi. 1 yıldır İstanbul'da buluşmak yerine Sapanca ve Bolu gibi yakın yerlere giden Seren Serengil ile Küçük'ün gazetecilerin karşısına ilk kez ne zaman çıkacağı da merak konusu oldu.

HAYRANLIĞINI SAKLAMIYOR

Serengil, Akyürek'e hayranlığını saklamazken ünlü oyuncunun rol aldığı dizi veya katıldığı ödül töreni fotoğraflarını da instagram'da paylaşıyor. 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler