YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Serdar Ortaç eylemlerde neden yok?
Serdar Ortaç eylemlerde neden yok?
09 Haziran 2013 19:05
Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, konserlerini neden iptal etmediğini ve Gezi Parkı eylemine neden katılmadığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Eskiden bu işlere çok karışırdım diyen Ortaç, "Mantığım bana Apolitik ol diyor" diye konuştu.

Bir hayli mutsuz ve yorgun görünen Serdar Ortaç, yaşanan olaylardan dolayı konserini iptal etmediği için çıkan eleştirilere "İptal edersem 150 bin dolarlık tazminatın oluyor, iptal etmezsen de bu sefer Serdar niye şarkı söylüyor oluyor?"

"Babama da mahcubum"

Babasının ölüm yıldönümüyle ilgili konuşan Ortaç "Mesela dün babamın ölüm yıldönümüydü. Babam mezardayken ben şarkı söyledim. Babam mezardan çıkıp bana 'Ne hayırsız adamsın be, ben öldüm burada yatıyorum. Sen orada şarkı söylüyorsun' mu diyecek? O zaman ben babama da mahcubum"

"Mantığım apolitik ol diyor"

Ne yapacağımı şaşırdım diyen Ortaç, "Ama mantığım Apolitik ol hiçbir şeye karışma, taraf olma kendi hayatında sorumluluklarını devam ettir. Eskiden bu işlere çok karışırdım ve başım ağrırdı" diyen oyuncu, artık beste yapmak istiyorum, şarkı yazmak istiyorum ve Apolitik olmak istiyorum. Bu saatten sonra paramı biriktirip ölümü bekleyeceğim" diye konuştu.

İHA

Serdar Ortaçın eyleme neden katılmaması ???
 // melek vuranoğlu
BENCE HAKLI... yanlış anlaşılmasın yapılan eylemleri sonuna kadar destekliyorum .Onca gün , o kadar yapılan eylemlere SAYGIM sonsuz. Ama görüyoruz ki birçok can kaybımız oldu maddi kaybı söylemiyorum bile .Daha fazla can kaybı olmadan bitsin istiyorum biran önce . Çünkü biz ne yaparsak yapalım Tayyip başımızda olduğu sürece bize huzur yok. Bildiğini okuyup eylemlere aldırış etmeyecektir .Yine de UMUYORUM ki oraya o AVM yi açamasın... !!!
...
13 Haziran 2013 Perşembe 12:41
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler