YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Serdar Ortaç, evleniyor mu?
Serdar Ortaç, evleniyor mu?
24 Ağustos 2013 17:26
İzmir Foça Mambo Beach’te konser veren pop müziğik sanatçısı Serdar Ortaç, evlilik sinyalleri verdi.

Ortaç, 43 yaşına geldiğini belirterek yakın zaman da dünya evine girebileceğini de hayranlarıyla paylaştı.

Yaptığı besteler, klipler ve sahne performansıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Ortaç,Mambo Beach’te verdiği konserde sabahın ilk ışıklarına kadar binlerce hayranını coşturdu. Dansçıları ve sahne şovlarıyla konsere gelenleri eğlendiren Ortaç, aynı zamanda 94’ten bu güne kadar  birbirinden keyifli, hit olmuş parçalarından oluşan repertuarı, sahne enerjisi, birbirinden etkileyici dans koreografileri ve hazırladığı sürprizlerle, hayranlarına Mambo Beach Club’ta görsel show ve müziğe doyurdu.  Foça’yı çok beğendiğini söyleyen Ortaç, Foça’da keşfedilecek çok şeyin olduğunu söyledi. Ortaç Mambo Beach’in Rus sahibi Marina Romanova’ya da kendisini Foçalı hayranlarıyla buluşturduğu için teşekkürlerini sundu.

Chloe Loughan kaldı

Ortaç , İrlandalı sevgilisi  Chloe Loughan’ ile evleneceği yönünde ki haberleri “ Evet bu konuda çok soru soru alıyorum. İnşallah olur” diye cevapladı. Foça’ya yalnız gelen Ortaç,  Chloe,  Bodrum’da kaldı çünkü bu sabah annesi ve kardeşi Bodrum’a iniyor. Onları karşılayacağı için gelemedi” dedi.

“İrlanda da kız isteme yok"

Ortaç İrlanda'ya kız istemeye gidecek misiniz?  Sorusuna ise; “İrlanda’da kız istemek diye bir şey yok.  İrlan’da da böyle bir gelenek yok. Orada kız ve erkek birbirini istediği zaman aileler de saygıyla karşılıyorlar ve kızlarının seçimlerine saygı duyuyorlar. Kısacası kız isteme diye bir şey yok” diye cevap verdi.

Foça’da bir otelde konaklayan Ortaç sabaha karşı özel helikopterle sevgilisiyle tatilini sürdürmek üzere tekrar Bodrum’a döndü.

 

İHA

Yok
 // Koylü güzelli
Serdar ortaca, hic yakısmıyor cünkü hep anem kadar küzel birini bulursam evlenirim derdi....
25 Ağustos 2013 Pazar 00:18
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler