YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selda Bağcan'dan Teoman'a Hırsızlık Suçlaması
Selda Bağcan'dan Teoman'a Hırsızlık Suçlaması
15 Ağustos 2015 14:24
Bir programa konuk olan Selda Bağcan, Teoman'ın 'Tek Başına Dans' isimli şarkısının kendisinin 'İnce İnce' isimli şarkısından çalıntı olduğunu söyledi.

Selda Bağcan'dan Teoman'a şok suçlama Best FM'de Yasemin Şefik'in programına konuk olan Selda Bağcan samimi açıklamalarda bulundu.

"AJDA PEKKAN'IN HABERİ YOK ONUNLA DÜET YAPTIM"

Selda Bağcan, yıllar önce Sezen Aksu'nun yazdığı "Ağlama Anne" şarkısında Ajda Pekkan ile düet yapmak istediğini belirtip "Bilgisayarda Ajda ile kendi sesimi birleştirdim. Ajda'nın haberi yok onunla düet yaptım, çok da güzel oldu. Utancımdan daha ulaştıramadım. Sezen Aksu'dan rica ettim. "O kaydı Ajda'ya ulaştırıp onunla düet yapmak istediğimi söyleyeceğim" dedi.

"TEOMAN ŞARKIMI İZİNSİZ KULLANDI"

Selda Bağcan'ın 70'li yıllarda seslendirdiği ve bestelediği "İnce İnce" isimli şarkısıyla Teoman'ın "Tek Başına Dans" şarkılarının aynı olması konusunda "Teoman'a kızdınız mı?" sorusu üzerine "Şarkılarımı alıp kafalarına göre kullananlar çok. Orada bir gitar rifi var. O rif kapış kapış gidiyor. Kimler kullanmadı ki. Bugüne kadar hiçbir kuruş vermediler. Teoman izin almadı. Parça benimkinden meşhur oldu. Yani telif işi nasıl olacak? Unutmayın ben matematikçi ve fizikçiyim! Onlarınki şeytan aklı ama ben o şeytan aklını çözdüm"dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler