YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sedat Peker'den "Sümer Tilmaç" açıklaması
Sedat Peker'den "Sümer Tilmaç" açıklaması
14 Haziran 2015 11:16
Sedat Peker'in kendi düğününde kalp krizi geçiren ve hayatını kaybeden Sümer Tilmaç için gazete ilanıyla açıklamada bulundu.

Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sümer Tilmaç (67), Sedat Peker'in düğününde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Tilmaç'ın hayatını kaybetmesinin ardından ortada dolaşan söylemlere ilişkin açıklamada bulunan Sedat Peker, "Bu detaylı açıklama bazı art niyetli insanların söylemlerine karşı yapılmıştır" diyerek gazetelere ilan verdi.

Peker ilanında şunları söyledi:

"Saygıdeğer dostum Sümer Tilmaç ağabeyim, düğünüme gelerek beni onurlandırmıştır. Düğün esnasında geçirdiği kalp krizine, düğünümüzde bulunan doktor davetliler tarafından müdahale edilerek kendisi en yakın hastaneye ulaştırılmıştır. Düğüne ulaşan vefat haberinden sonra düğün müziği sonlandırılmış, gelen davetlilerle vedalaşıp, hepsi yolcu edildikten sonra  da değerli din hocalarıyla beraber Sümer ağabeyin bulunduğu hastaneye giderek kendisinin ruhuna dualar ettik. Ayrıca da yetkililerden bilgi aldık. Sümer ağabeye Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. NOT: Bu detaylı açıklama bazı art niyetli insanların söylemlerine karşı yapılmıştır."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler