YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seda Sayan'dan Mehmetçik Vakıf'na bağış
Seda Sayan'dan Mehmetçik Vakıf'na bağış
09 Eylül 2015 23:49
Seda Sayan, Mehmetçik Vakfı'na toplamda 280 bin TL bağışta bulundu. Haberi Demet Akalın sosyal medyadan duyurdu.

Türkiye'nin 3 günde 32 evladını şehit verdiği şu günlerde ünlüler de sosyal medya üzerinden Mehmetçik Vakfı'na bağış kampanyası başlattı.

Böyle bir dönemde herkesin birlik olması gerektiği belirten Demet Akalın şunları söyledi:

DEMET AKALIN DA YARDIM YAPMIŞTI

"Herkes üstüne düşeni yapacak, yapmalı! Bu kadar elem ve kederler yaşanmaz, yaşanamaz! Hala iş güç soran var bu hafta TV de yok konser de! Ben asker kızıyım babam trafik kazasında öldü! Ben devletin bağladığı maaşla büyütüldüm! O bize emanet kalan şehit çocuklarını düşünüyorum. O güzel yürekli sanatçı arkadaşlarıma o programlarını kesmeyen büyüklere sesleniyorum, bir program bedelinizi Mehmetcik Vakfı'na bağışlayın. Kaç şehit çocuğu bursunu karşılar bilemem ama ben bügün 50 bin liramı yatırıyorum Mehmetçik Vakfı'na..."

SEDA SAYAN'DAN REKOR BAĞIŞ

Ünlü sanatçı Seda Sayan cephesinden de haber verdi. Akalın, Twitter hesabına "Sevgili Seda Sayan 200 bin TL Mehmetçiğe, 80 bin TL'de Polis Vakfı'na yatırmış. Allah bin kere, on bin kere razı olsun" diyerek Seda Sayan'ın yaptığı bağışları da duyurdu.

 // 67
Seda sayan demet akalin kivanc tatlitug ve isimsiz kahraman sanat camiasindan cok guzel insanlar var bu yuzden onlari dunya seviyor allah sayilarini artirsin...
12 Eylül 2015 11:24
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler