YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şaşmaz: "Ama onu çok seviyorum"
Şaşmaz: "Ama onu çok seviyorum"
Şaşmaz: "Ama onu çok seviyorum"
10 Mayıs 2008 / 09:04 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, dizinin renkli ismi Muro'nun (Mustafa Üstündağ) hayranı olduğunu söyledi. Gelecek bölümlerde Muro'nun başına ne geleceğini bilmediğini söyleyen Şaşmaz, "Ama onu çok seviyorum." dedi.


Koç Üniversitesi öğrencileri de en beğenilen dizi olarak Kurtlar Vadisi'ni seçti. Önceki akşam üniversitede yapılan ödül töreninde Vadi'nin oyuncuları, öğrencilerin Muro'nun akıbeti, İskender Büyük ve Tataroğulları ile ilgili sorularına tek tek cevap verdi.


Reytinglerde zirveden inmeyen 'Kurtlar Vadisi Pusu'ya bir ödül de Koç Üniversitesi'nden geldi. Geçtiğimiz yıl İstanbul Üniversitesi'nin ödüllendirdiği dizi, Koç Üniversitesi Televizyonu tarafından öğrenciler arasında yapılan ankette 'Yılın En Beğenilen Aksiyon' dizisi seçildi. Ödülünü almak için perşembe akşamı üniversitenin Rumelifeneri Kampüsü'ne gelen Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Zafer Alagöz (Yıldız), Mustafa Üstündağ (Muro), Ragıp Savaş (Fuat Tamer Tataroğlu) ve Sema Öztürk (Jülide Toros), ödül töreni öncesi öğrencilerle sohbet etti. Soru cevap şeklinde geçen konuşmalara, dizinin sevilen karakteri Muro ve esprileri damgasını vurdu. Bir öğrencinin 'Muro itirafçı mı oldu, sonu ne olacak?' sorusuna Polat Alemdar; "Bizler yazılanları oynuyoruz. Ne olur bilmiyorum. Ama onu çok seviyorum." deyince salondan alkış koptu... Yani Polat da bir Muro hayranı olduğunu itiraf etti. Sohbet hem öğrenciler hem de oyuncular için biraz tutuk başladı. Bir anda Vadi'nin oyuncularını karşılarında gören öğrenciler soru sormayınca, dizi ekibi kısa süreli bir tedirginlik yaşadı... Hatta Şaşmaz, 'Evet arkadaşlar, buraya konuşmaya geldik.' diye espri dahi yaptı. Ancak bir iki soruda açılan gençlerin birbiri ardına gelen soruları zaman zaman ekibi zor durumda bıraktı. Muro'nun akıbeti, İskender Büyük ve Tataroğulları ile ilgili sorulara oyuncular tek tek cevap verdi.


Zaman 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler