YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sanat ve spor dünyası Nejat İşler'e koştu
Sanat ve spor dünyası Nejat İşler'e koştu
21 Ocak 2014 07:16
Sanat, siyaset ve spor dünyasının ünlü isimleri Nejat İşler’in tedavi gördüğü Acıbadem Bodrum Hastanesi’ne akın etti.

CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, eski Kaleci Rüştü Reçber, sanatçılardan Mehmet Erdem ve İnanç Konukçu da hastaneye geldi. Çandar hastane çıkışında yaptığı açıklamada “Çağdaş Türkiye’nin böyle yüzlere gerçekten çok ihtiyacı var. İşler’in durumunun düne göre daha iyi olduğunu öğrendim" dedi.

Başhekimden yazılı açıklama

Ünlü sanatçı Nejat İşler'in tedavi gördüğü Bodrum Acıbadem Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, akşam saatlerinde sanatçının sağlık durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Dr. Aksoy, "Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili bugün yaptığımız açıklama aynen geçerliliğini korumaktadır. Durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Bugün bazı sosyal paylaşım siteleri ile internet sayfalarında İşler'in sağlık durumuyla ilgili asılsız haberler gördük. Bu nedenle doktorların yaptığı açıklama dışında hiçbir habere rağbet edilmemesini önemle rica ediyoruz" dedi.

"Dik dur eğilme Asi Tayfa seninle"

Bodrum'daki özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Nejat İşler'in için bugün akşam saatlerinde Bodrumspor taraftarlar 60 kişilik gurup ile ellerinde bayraklar ve çiçeklerle hastane önüne geldi. Otobüslerle gelen Bodrumsporlu taraftarlar ellerinde 'Dik Dur Eğilme Asi Tayfa Seninle' yazılı üzerinde Nejat İşler'in fotoğrafı olan pankartı hastanenin bayrak direklerine astı. Ardından çiçekler ve Bodrumspor atkısı ile hastane içerisine giren Doğan Yıldırım ve Tamer Yaman Nejat İşler'in yakınlarına çiçek ve atkı vererek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yıldırım açıklamada 'Nejat İşler sadece Bodrumla yaşamayıp Bodrumluların dertlerini, sıkıntılarını sevinçlerini paylaşan halkın içinde halk için olan bir sanatçıydı, onun gibi bir sanatçıya çok ihtiyacımız olduğu günlerden geçiyoruz tüm dualarımız Nejat abi ile birlikte' dedi.

Taraftarlar hastaneden ayrılışlarında 'Dik dur eğilme asi tayfa seninle', 'Diren Nejat' sloganları atarak ayrıldılar.

 

DHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler