YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Samsun Murat Boz'la coştu
Samsun Murat Boz'la coştu
02 Eylül 2013 23:34
Yedigün yaz konserleri kapsamında 10. konserini Samsun’da veren Murat Boz’u binlerce kişi izledi.

Pop müziğin sevilen sanatçısı Murat Boz, söylediği birbirinden güzel şarkılarıyla Samsunlu hayranlarını coşturdu. Akşam saatlerinde İlkadım ilçesi Batıpark alanında gerçekleşen ve binlerce kişinin alanı tıklım tıklım doldurduğu konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Boz, “Samsun’a uzun bir aradan sonra tekrar gelmek beni çok mutlu etti. Turnemizin her ayağı muhteşem geçti” dedi.

"Manisa'da yarım kalan konser beni üzdü"

Manisa’daki olayları konserine de değinen Murat Boz, “Olay çok abartılacak ve büyütülecek bir şey değil. Taşkınlık oluşturan bir grup oldu. Maalesef zapdedilemeyince biber gazı kullanılmış. Beni çok etkilemedi ama kargaşa olunca konseri yarıda bırakmak zorunda kaldım. Benim üzüldüğümde o oldu. Manisa halkını ben çok sevdim, konserde çok güzel gidiyordu. Konserin yarım kalması beni çok üzdü. İnşallah Manisa halkıyla en kısa sürede tekrar bir araya geliriz” diye konuştu.

Konser öncesi sahneye çıkan Murat Boz'un ekibinden bir DJ konseri izlemeye gelenlerle birlikte Samsunspor marşını seslendirdiler.

Yedigün yaz konserleri kapsamında Samsunlularla buluşan Boz, sevilen parçalarıyla hayranlarını coşturarak unutulmaz bir gece yaşattı. Murat Boz, İstanbul ve Gaziantep konserleriyle Yedigün yaz konserleri son bulacak.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler