YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahan'dan şehit çocuğuna duygu dolu sözler
Şahan'dan şehit çocuğuna duygu dolu sözler
12 Aralık 2015 08:50
Şahan Gökbakar, babasının cenazesinde gözyaşları dinmeyen 6 yaşındaki Şehit çocuğu Eymen’e duygu dolu satırlarla seslendi.

Diyarbakır Sur’da patlayıcıları imha ederken PKK’lı teröristlerin keskin nişancı tüfeğiyle şehit düşen bomba imha uzmanı Haydar Çetin’in cenazesinde dinmek bilmeyen gözyaşlarıyla herkesi ağlatan 6 yaşındaki Eymen, ünlü oyuncu  Gökbakar’ın da yüreğini dağladı.

Gökbakar, Eymen’in babasının Türk bayrağına sarılı tabutu önünde gözyaşı dökerken fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü:

‘İkimizin babası da cennette’

“Senin o gözyaşların kalbimin içine aktı minik adam. Üzüldüm... Çok hem de... Göğsümün üstüne koca bir kaya oturdu sanki. Anneciğine sorduğun o masum sorular ve o güçlü ananın kendi acısını bir kenara koyup senin acını almaya çalışmasını gördüm... Bir an kendi çocukluğumu hatırladım. Ben de senin yaşlarındaydım babamı kaybettiğimde, benzer sorular dilimde. Benimkini trafik terörü aldı başımdan seninkini kalleş, hain terör...    

İkisi de cennette şimdi merak etme minik adam. Annen hep yanında    olacak merak etme. Babanda hep yanında olacak... Sen göremesen de o seni hep görecek ve seninle gurur duyacak merak etme... Uzun ve güzel bir hayatın olsun minik adam. Güzellikler dolu olsun geleceğin.   Acın asla yok olmasa da sabrını verecek Allah, merak etme!”

‘Artık sen koca bir adamsın’

“Küçükken yaşanan acılar olgunlaştırırmış insani.. O yüzden sen artık 7 yaşında bir çocuk değil 7 yaşında koca bir adamsın... Allah yardımcın olsun minik adam! Tüm polis ve askerlerimizin Allah yardımcısı olsun! Şehitlerimize rahmet diliyorum!”

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler