YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şafak Sezer Başbakan'dan özür diledi
Şafak Sezer Başbakan'dan özür diledi
22 Temmuz 2013 15:32
Şafak Sezer, iftar yemeğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dileyerek elini öpmek istedi.

Gezi Parkı olaylarının önder sanatçılarından Şafak Sezer, dün akşam AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın iftarına katıldı. Sezer, masasına gittiği Başbakan Erdoğan'dan özür dileyip elini öpmek istedi. 5 dakika süren sohbete Sezer'in oyuncu arkadaşları ile Emine Erdoğan da dahil oldu.

Gezi Parkı olaylarının ön saflarındaki sanatçılardan Şafak Sezer'in, dünkü AK Parti iftarında Başbakan Erdoğan ile koyu sohbeti dikkat çekti.

Gezi Parkı olayları esnasında provoke eden twitler atıp yolları trafiğe kapatan grupları yönlendirmesiyle ön plana çıkan Sezer'in, dün katıldığı iftarda yaptıklarından pişman olduğunu belirterek Başbakan Erdoğan'dan özür dilediği öğrenildi.

Kolpaçino film serisindeki oyuncu arkadaşlarıyla iftar masasına gelen Şafak Sezer'in, tokalaşma esnasında Erdoğan'ın elini öpmeye kalkışması dikkatlerden kaçmazken, Emine Erdoğan'ın da dahil olduğu koyu sohbet yaklaşık 5 dakika sürdü.

Barbaros'u trafiğe kapatmıştı

Gezi parkı eylemleri sürecinde aktif rol alan ve Şafak Sezer, 21 Temmuz gecesi meydana gelen olaylarda Barbaros Bulvarı'nda yönlendirdiği grupla yolu trafiğe kapatmış ve sosyal medyada kahraman ilan edilmişti.

safak_gezi.jpg

Etiketler:
yanlisini acikla
 // ismail kus
safak bey !

hep böyle bir hareket bekledim capulculardan ve ilk defa seni görüyorum.
tebrik ederim,acik yürekliymissin ve bu hareketinle kaybetmezsin.
fakat önemli olan bunu bir televizyon kanalinda aciklamalisin.
bu millet capulculari affetmiyecektir,onun icin medyada aciklaman cok önemli....
23 Temmuz 2013 Salı 00:24
23:32
 // Allah başımızdan eksik etmesin
Başbakanımızın gerçek degerini bu halk gelecekte daha iyi anlayacak vatanına milletine sevgiyle hizmet aşkıyla baglı dünyada böyle bir lider yok.büyük bir sözü var başbakanımızın biz bu yola çıkarken kefenimizi giyerek çıktık bu söz zaten herşeyi anlatıyor nasıl bir zorlu bir yola girdigini ve içerideki ve disaridaki karanlık güçlerle giriştigi mücadeleyi anlatmaya yetiyor....
22 Temmuz 2013 23:32
20:36
 // Oktay D Gezer
Bu şahis asıl zarar verdigi bu milletten özür dilemeli, ve bunu da ilan etmeli.Aksi halde kimse bu kişiyi affetmemelidir!!!...
22 Temmuz 2013 20:36
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler