YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PSY yeni şarkısı Daddy You Tube sayaçlarını bozdu
PSY yeni şarkısı Daddy You Tube sayaçlarını bozdu
03 Aralık 2015 08:38
PSY'ın yeni şarkısı Daddy tıklanma rekoru kırıyor. Gangnam Style'dan sonra Daddy ile müzik listelerine giren PSY yeni şarkısıyla You Tube sayaçlarını bile bozdu. PSY yeni şarkısı Daddy klibi You Tube'da 3 milyar kez izlendi.

Gangnam Style'ın rekorunu kıran Daddy, You Tube'da 3 milyar kez izlendi, You Tube'un sayaçları bozuldu.

Güney Koreli müzisyen PSY hayatımıza 'Gangnam Style' ile girdi. Ona uzun bir süre dirensek de, bir süre sonra karşı koyamadık. 'Gangnam Style' ne olduğunu anlayamadığımız bir hızla yayıldı, bir fenomene dönüştü.

Şarkı o dönem öyle bir büyük bir hit oldu ki, YouTube'un sayaçlarını bozdu. 3 milyara yakın bir izlenme oranı ile YouTube tarihinde en çok izlenen video olma özelliği kazandı.

PSY yeni şarkısı Daddy klibi You Tube izlenme rekorunu kırdı

Üç yıl içinde yeni bir 'Gangnam Style' çıkaramayan PSY yine de 'sabrın sonu selamettir' dedi ve yeni klibi 'Daddy'yi bu hafta yayınladı.

Yeni klibinde PSY hem bebek, hem çocuk, hem yetişkin hem de dede olarak defalarca karşımıza çıkıyor. Şarkıya 2NE1 grubundan Chaelin Lee de eşlik ediyor ve soruyor: 'Bu vücudu nereden aldın?' PSY cevaplıyor: 'Babamdan!'

'BUNU GÖRMEK ZORUNDASINIZ, ÖZÜR DİLERİZ!'

Potansiyel 'Gangnam Style' konusunda anlaşılan o ki, herkes tedirgin. Zira 'Daddy' klibi çıkar çıkmaz pek çok haber platformu yeni şarkıyı okurlarına ilginç başlıklarla duyurdu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler