YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PSY yeni klibi yayınlandı... PSY yeni şarkı çıkardı
PSY yeni klibi yayınlandı... PSY yeni şarkı çıkardı
02 Aralık 2015 17:48
Tüm dünyayı kasıp kavuran PSY yeni bir şarkı ile piyasaya döndü. PSY yeni şarkısına yeni klip de çekti. Yayına girdiği anda izlenme rekorları kıran PSY'nin yeni şarkısı ve klibi merak ediliyor.

PSY  grubu tüm dünyayı kasıp kavuracak yeni bir şarkıyla döndü. PSY'nin yeni şArkı ve klibi yayınlandı ve yayınlandığı anda tıklanma rekorları kırdı. Şimdi herkes PSY'nin yeni şarkısını merak ediyor.

PSY'nin yeni şarkısı hangisi? 

Üç yıl önce ‘Gangnam Style’ şarkısıyla fenomen olan ve YouTube’da kırılması zor bir rekora imza atan PSY, yeni klibini yayınladı. 1 günde 14 milyona yakın izlenen klibin yeni bir rekor kırıp kırmayacağı merak konusu. Güney Koreli şarkıcı PSY’nin Gangnam Style şarkısı 3 milyara yakın izlenmişti.

Bir dönem "Gangnam Style"la interneti sallayan, YouTube'un en çok izlenen videolarından birine imzasını atan PSY, yeni ve çılgın video klibi "Daddy"yi yayınladı. Bakalım PSY, Gangnam Style'da yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi.

 Bu arada PSY'ın klibinde Türk bayrağı da yer alıyor.

PSY kimdir?

PSY (Park Jae-Sang)  31 Aralık 1977 tarihinde doğdu. 15 Temmuz 2012'de yayınlanan hareketli şarkısı Gangnam Style ile iTunes'da 31 ülkenin ilk sırasına yerleşti. Gangnam Style şarkısı Youtube'ta, 20 Eylül 2012'de en fazla dinlenilen ve paylaşılan video olarak Guinness Rekorlar Kitabına girdi.

Gangnam Style'ın PSY'nin Hyuna ile de söylediği değişik versiyonları da vardır. Gangnam Style adlı şarkısı 21 Aralık 2012 itibari ile 1 milyardan fazla tıklanma ile Youtube'da en çok izlenen video olmaya devam ediyor.21 Aralık tarihinde Youtube'da 1 milyar izlenmeyi geçen ilk video olmuştur.

Ayrıca aynı video MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2012'de (Mtv EMA) En iyi video dalında ödül kazandı.

PSY (Park Jae-Sang) evli ve iki kızı var. PSY'nin çocukları ikiz. PSY, Gangnam Style’dan sonra sokakta yürüyemez olmuş. Gangnam Style ilk albümü değil. Gangnam Style'dan önce 5 tane albüm daha çıkarmış.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler