YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pitt ile Jolie'nin evlilikleri tehlikede
Pitt ile Jolie'nin evlilikleri tehlikede
15 Ağustos 2015 16:07
Dünyanın en gözde çiftlerinden Bradd Pitt ile Angelina Jolie'nin boşanma arefesinde olduğu iddia edildi. Daha önce bir çok kez boşanacakları haberleri ile gündeme gelen çiftin evliliklerinin tehlikede olduğu belirtildi.

Hollywood'un en güçlü çiftlerinden Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin altı çocuklu yuvası hakkında sarsıcı iddialar ortaya atıldı. İleri sürülenlere Brangelina'nın 10 yıllık ilişkileri de geçen yıl başlayan evlilikleri de tehlikede.

İnternetteki Celeb Dirty Laundry adlı blog ve In Touch dergisinin iddiasına göre Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanmaya karar verdi. Bunu açıklamak için de Jolie'nin hem yönettiği hem de kocası Brad Pitt ile başrol paylaştığı By The Sea adlı filmin tanıtım çalışmalarının bitmesini bekleyecekler.

Bu iki yayın organına göre filmle ilgili çalışmalar önümüzdeki Kasım ayında tamamlanacak. Brad Pitt ile Angelina Jolie de bu süreçte boşanma kararını açıklayacaklar.

Ancak In Touch dergisinin ileri sürdüğü bir başka ayrıntıya göre Brad Pitt'in annesi Jane bu yuvanın yıkılmaması için elinden geleni yapıyor.

İddiaya göre Jane Pitt, Brad Pitt ve Angelina Jolie'ye altı çocuklarının hatırına bu evliliği kurtarmaları için dil döküyor.

Aileye yakın bir kaynak, anne Pitt'in ünlü çiftin evliliğinin bu duruma gelmesini ikisinin de çok çalışmasına bağladığını söyledi.  Bu aile dostuna göre hem Angelina Jolie hem de Brad Pitt kariyerlerine fazlasıyla odaklandı. Bu yüzden de birbirlerine vakit ayıramıyorlar.

Brangelina çiftinin bir dostu da iki ünlü yıldızın sorunları yüzünden evlilik terapistine gittiğini ve bunun bir süreliğine işe yaradığını belirtti.

Angelina Jolie ve Brat Pitt ise birkaç aydır basına yansıyan bu iddialara hiçbir yanıt vermemeyi tercih etti.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler