YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pınar Dilek kimdir? Pınar Dilek'in işi ve yaşı ne?
Pınar Dilek kimdir? Pınar Dilek'in işi ve yaşı ne?
01 Ocak 2016 17:25
Tarkan ismi Pınar Dilek'le anılıyor. Tarkan'ın Pınar Dilek'le evleneceği iddia ediliyor. Pınar Dilek ismi medyatik bir isim değil. Pınar Dilek kimdir, Pınar Dilek'in mesleği, yaşı gibi özellikleri merak ediliyor. Bu soruların cevabı haberimizde.

Megastar Tarkn 40'ından sonra evlilik kararı aldı. Bir süredir Almanya'da yaşayan Tarkan kiminle evlenecek? Tarkan'ın evleneceği gizemli kişinin Almanya'da yaşayan Pınar Dilek isimli genç bir bayanın olduğu iddia edildi.  Bu ilk ayrıntınına ardından gözler Pınar Dilek'e çevrildi. Pınar Dilek kimdir, kaç yaşında, nereli, yaşı ne, mesleği ne? gibi sorular merak ediliyor. Tarkan'ın evleneceği Pınar Dilek kimdir? Pınar Dilek'in işi ve yaşı ne? sorularının vecabı haberimizde. 

Pınar Dilek Tarkan Tevetoğlu evlilik iddiaları doğru mu merak edenlere Pınar Dilek kimdir bilgisi ve yakışıklı sanatçı Tarkan evleniyor mu iddiası!

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, 12 Aralık'ta Tarkan’ın kız istemeye gittiğini yazmış, Megastar’ın gönlünü fetheden kızın Almanya’da yaşadığını, gurbetçi bir ailenin kızı olduğunu belirtmiş fakat ötesine dair teyit edilmiş bir bilgi yayınlamamıştı.

Eyüboğlu bugünkü yazısında eline bir istihbarat geldiğini ve bunu Tarkan’ın basın danışmanı Sevtap Küçükkaralar’a, “Yengemiz bu mu?” diye sorduğunu; kendisine "“Evet, o... İsim de doğru, fotoğraflar da...” yanıtının geldiğini aktardı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısındaki o kısım:

"Gelelim Tarkan’ın prensesinin kim olduğuna:

Adı Pınar, soyadı Dilek...

Elazığlı bir anne ve Urfalı bir babanın Almanya Duisburg doğumlu 30 yaşındaki kızıyla Tarkan’ın ne zaman nikâh masasına oturacaklarına gelirsek...

Magazin dünyasının ve Tarkan fanlarının merakla beklediği düğün 2016’nın ilk aylarında olacak."

Tarkan'ın basın danışmanı ortaya çıkan "Pınar Dilek" ismini ve fotoğraflarını doğruladı.

pinar-dilek_9406.jpg

 // Metin
Sibel’herşey güzelik deyil önemli olan saygı sevgı iyi niyet kalp güzelliği...
26 Ocak 2018 00:01
 // sibel
Yazik tarkan kizmi kalmadı...
15 Ocak 2018 10:41
 // selin
Tarkan ben senin hayranınım...
03 Ocak 2018 15:07
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler