YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pınar Altuğ'un başörtü rahatsızlığı
Pınar Altuğ'un başörtü rahatsızlığı
28 Kasım 2012 19:18
Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, okullarda seçmeli derslerde başörtüsü takılmasıyla ile ilgili düzenlemeden rahatsızlık duyduğunu söyledi.

CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu “Aykırı Sorular” programına konuk olan oyuncu Pınar Altuğ canlı yayında başörtüsü ile ilgili tartışılacak ifadelerde bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı 'na bağlı okullarda, belirli koşullarda öğrencilerin kılık kıyafetlerinin serbest olmasına ilişkin yönetmeliğine tepki gösteren Pınar Altuğ “Bu beni rahatsız ediyor. Biz Atatürk 'ün çocuklarıyız. Bize yıllardır öğretilen bir kılık kıyafet kanunu var ve biz hep onun peşinden gittik." diye konuştu.

"'Türban' inandığı için takılıyorsa sonuna kadar saygım var. Ama eğer şekilcilik olarak takılıyorsa o zaman tepki gösteriyorum' diyen Altuğ, tanıdığı çok sayıda insan olduğunu ve onların takmak istemediklerini ama çevresinden gelen baskılar nedeniyle başlarını kapattıklarını, bir mahalle baskısının olduğunu söyledi...

haber7

başörtüsü
 // medet nazlı
eşi askerdeyken eşini aldatan birinden başörtüsü konusunda hangi olumlu yorumu bekliyordunuzki...
28 Kasım 2012 21:04
çatlasın
 // osman
bu bayan açılırken sen niye açılıyorsun diyen varmı çatlasın patlasın...
28 Kasım 2012 20:47
hadi oradn
 // abdullah
bizde z. muhammedin ümmetiyiz cocuklarimizda dinini øgrenecek ve senin gibilre benzemiyecek. Sen yanlis olan ve dogru bildigin yoldan devam et cehenneme cok yakit lazim...
28 Kasım 2012 20:39
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler