YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Peri masalı gibi bir düğün...
Peri masalı gibi bir düğün...
Peri masalı gibi bir düğün...
19 Nisan 2008 / 09:39 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş'ın kızı Melek Zübeyde Tatlıses ile Köşebaşı Kebap ortaklarından Ali-Nurten Akkaş'ın oğlu Volkan Aktaş bu gece Hilton Convention Center'da Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül,'ün kıydığı nikahla yaşamlarını birleştirdi. Kızının mürüvetini gören İmparator, gözyaşlarını tutamadı. Gelinin nikah şahitliğini Şadan Kalkavan, Hikmet Çetin; damadın ise şahitliğini Prof. Dr. İzzettin Doğan, Burhan Karaçam yaptı.


Dolarların havada uçuştuğu düğünde nikah ve ilk dansın ardından genç çiftin hayatlarını anlatan bir de barkovizyon gösterisi yapıldı. Düğüne mileltvekillerinin de aralarında bulunduğu iş, sanat ve sosyete dünyasından 840 kişi davet edildi. Düğün için Hilton Convention Center'ın bin kişilik salonu baştan aşağı değiştirildi. Duvarlara kumaş giydirildiği gözlenen salona, localar yapıldı. Gecenin dekorasyonu ve konsepti Şebnem Mardini tarafından gerçekleştirildi. Bol assolistli düğünde oryantal Didem'in göbek şovunun ardından Seda Sayan da sahne aldı.


Düğüne Nur Yerlitaş, Fatih Terim, Mustafa Sarıgül, Oya Aydoğan, Osman Yağmurdereli, Oya Başar, Faruk Saraç, Gül&Ezo-Ali Sunal, Kenan Erçetingöz, Adnan Şenses, Sinan Çetin, Gülben Ergen, Garo Mafyan, Behzat Uygur, Seren Serengil gibi ünlü simalar katıldı. Damadın damatlığı Taji'den olup, Melek Zibeyde'nin gelinliği ise Dilek Hanif tarafından dizayn edilip hazırlandı. Düğün öncesinde ise çift için VOXS'da bir kına gecesi düzenlendi. Damat Volkan Akkaş'ın yoğun işlerinden dolayı balayına gidemeyecek olan genç çift, bu gece Hilton Otel'in Kral Dairesi'nde konaklayacak.


Habertürk

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler