YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özge Ulusoy'dan bomba açıklamalar: Havyar yiyip şampanya patlatmıyoruz!
Özge Ulusoy'dan bomba açıklamalar: Havyar yiyip şampanya patlatmıyoruz!
12 Mart 2016 10:20
Manken Özge Ulusoy, uzun süredir birlikte olduğu Hacı Sabancı ile ilişkisine dair özel açıklamalarda bulundu. Ulusoy sıradan bir ilişki yaşadıklarını belirterek, "Havyar yiyip şampanya patlatmıyoruz!" dedi.

Özge Ulusor, Hacı Sabancı ile sıradan bir ilişkilerinin olduğu belirtti ve haklarında yazılanların abartılı olduğuna dikkat çekti.

Özge Ulusoy, Hacı Sabancı ile ilişkisi hakkında şöyle konuştu:  “Çok normal bir ilişki yaşıyoruz. Havyar yiyip, şampanya patlatmıyoruz. Öyle başımızdan aşağı güller dökmek, pırlantalar saçmak gibi bir durumumuz yok. Bir yerde bir şeyler görüp ‘bu ona yakışır’ diyorsak, hediye alıyoruz. Hacı, en son Moskova’ya tatile gitti. Erkek arkadaşlarıyla tatile gidiyor. Ben de kız arkadaşlarımla küçük kaçamaklar yapıyorum. Hacı’nın cep telefonunu hiç karıştırmadım. Onun da benim telefonumu kurcalamasını istemem. Bunun saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Nasıl giyineceğimin sınırımı bildiğim için Hacı’nın bir şey demesine gerek kalmıyor. Eskiden kataloglarda bikini giyerdim, artık giymiyorum. Bunu artık daha genç arkadaşlar yapsın.”

Öyle bir duruma ailem müsade etmez

- Aynı evde yaşamıyoruz. Hatta ayrı yakalardayız. Benim ailem de zaten öyle bir duruma müsade etmez. Çok merkezi bir yerde oturuyorum. Araba kullanmayı bilmediğim için her yere yürüyerek gidiyorum.

- Bir yere gitmeyeceksem, çekimim yoksa makyaj yapmıyorum. Çok üşeniyorum zaten. Makyajsızsam güneş gözlüğü takıyorum. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler