YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özcan Deniz evleniyor mu?
Özcan Deniz evleniyor mu?
31 Ekim 2014 01:49
Özcan Deniz’e annesi Kadriye Deniz, “Artık evlenmeni, adam gibi yuvan olmasını istiyorum. Evine geldiğimde kedin değil, çocuğun beni karşılayacak” diyerek ültimatom verdi.

Reyting başarısıyla adından söz ettiren ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde taşıyıcı anne yoluyla baba olan Kahraman’ı canlandıran 42 yaşındaki Özcan Deniz’e annesi Kadriye Deniz’den sert bir ültimatom geldi. Son sevgilisi Ayça Ayşin Turan’dan da ayrılan Deniz’i karşısına alan annesi, “Evet, evlenmeni istiyorum. Adam gibi bir yuva, bir çocuk olsun. Evine geldiğimde kedin beni karşılamayacak. Çocuğun karşılayacak beni... Karın bana kahve yapacak. Ben onlara sarılıp öpeyim. Filmlerde baba oluyorsun. Hani, elim değmiyor, koklamıyorum. Senin değil” diyerek fırça attı.

‘Kado bugün çok kızdı’

Annesinin konuşmasını kahkahalarla videoya kaydeden yakışıklı oyuncu, “Eyvah eyvah, anamdan sağlam fırça yedim. Ay kıyamam” notuyla sosyal medyadan yayınladı. Ancak Kadriye Deniz, daha sonra oğlunu kolundan öperek gönlünü almayan çalıştı. Bu anı da ünlü oyuncu “Ufak ufak uzayayım buradan. Yoksa durum sakat. Kado çok kızdı bugün” yorumuyla yayınladı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler