YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oyuncu Ahmet Yenilmez'den Levent Üzümcü'ye eleştiri
Tiyatrocu aktör Ahmet Yenilmez Sabah.com.tr’ye özel açıklamalarda bulundu. Yenilmez, Levent Üzümcü’nün görevinden alınması hakkında ve Orhan Aydın’ın Sümeyye Erdoğan hakkında attığı tweetler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Oyuncu Ahmet Yenilmez'den Levent Üzümcü'ye eleştiri
26 Ağustos 2015 / 23:11 Güncelleme: 26 Ağustos 2015 / 23:19

İŞTE AHMET YENİLMEZ'İN YAPTIĞI AÇIKLAMALARDAN SATIR BAŞLARI:

Bu olayları ibretle seyrediyorum. Şehir tiyatroları, babadan oğula bir kadrolaşmayla bugüne kadar geldi. Levent Üzümcü'ye gelince, dünyanın her yerinde, devletin, maaşını ödediği memuruna isteği her şeyi söyleme ve yaptırma yetkisi vardır. Şimdi bakıyorum bu durumu ısrarla olağanüstü bir şekilde provoke etme çabası var. Ben mağdurum algısı yaratma çabası var. Bıraksın böyle işleri. Levent Üzümcü bana canlı yayında sosyalist olduğunu söylüyordu? Hangi sıfatla katıldı bu Levent Üzümcü sosyalist kısmına? 

LEVENT ÜZÜMCÜ ABİ SOHBETLERİNE KATILDI DA BİZİM HABERİMİZ Mİ YOK?

Sayın Levent Üzümcü'ye ve Zaman Grubunu da buradan sormak istiyorum. Yıllardır Levent'i tanıyan bir insanım. Abi sohbetlerine katıldı da bizim mi haberimiz yok? Zaman medya grubuyla hangi ortak noktada buluştular? Zaman gazetesine ve medya grubuna bundan önce hiçbir şekilde kültürel, tiyatro, sinema haberleri yaptıramazken, Levent'i nasıl oldu da haber yaptılar ve Şehir Tiyatroları meraklısı oldular? İşte tüm bu olayları düşündüğün zaman asıl amacın ne olduğunu da anlamak çok zor değil.

ÜZÜMCÜ'NÜN GÖREVİNDEN ALINMASI ÇOK DOĞALDIR

Türkiye bir hukuk devletidir. Devlet için çalışan insanlara her türlü şeyi söyleyebilir ve yaptırabilir. Hele hele devletin dış itibarına zarar vermeye çalışmış ve gezi sürecinden başlayarak bugüne kadar devleti kötüleme çabasına girmiş Levent Üzümcü'nün görevinden alınması çok doğaldır.

ORHAN AYDIN'IN KIZI VEYA HANIMI VAR MI?

Ahmet Yenilmez, Orhan Aydın'ın Sümeyye Erdoğan hakkında attığı alçak tweetle ilgili de şunları söyledi:

Bu Edepsizliğin ve terbiyesizliğin üzerine nedir ki? Merak ediyorum Orhan Aydın'ın kızı veya hanımı var mı? Bunları nasıl söyleyebiliyor bu hadsiz adam? Benim ülkemin kadınına nasıl böyle bir ithamda bulunabilir? Bu Orhan Aydın ve benzeri insanlar topluluğunun, insanlık hayrına yapacakları bir statüleri kalmamıştır. Ama ne yazık ki bu insanlar devletin imkanlarıyla buralara kadar getirildi. Şimdi de ekmeğini yediği devleti kötüleme çabasına girip, nifak tohumu ekmektedirler.

 

SABAH.COM.TR

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler