YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öykü Gürman'dan zehir zemberek açıklamalar: Yavuz Bingöl...
Öykü Gürman'dan zehir zemberek açıklamalar: Yavuz Bingöl...
26 Mayıs 2016 10:27
Sanatçı Öykü Gürman dolu dizgin aşk yaşadığı kocası Yavuz Bingöl'den ayrılır ayrılmaz zehir zemberek açıklamalarda bulundu. İddialı konuşan Öykü, Yavuz Bingöl hakkında, 'mutluluğu ve benim gibisini zor bulur' dedi.

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan ve 8 ay evli kalan Yavuz Bingöl-Öykü Gürman çifti, nisan ayında boşanmıştı. Gürman, biten evliliği hakkında Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında açıklamalarda bulundu.Barcelona'dan döndüğünü ve bir arkadaşının oyunun izlediğini belirten Gürman, biten evliliği hakkında da yorum yapmaktan kaçınmadı.

"ÇOK YORULDUM"

Çok fazla yorulduğunu söyleyen şarkıcı, "Her şey bir tecrübe, çok şey öğrendim. Evlilik çok güzel bir şey, ama doğru kişiyi bulduğunda" diyerek, eski eşi Yavuz Bingöl'e mesaj gönderdi.

"YERİMİ KİMSE DOLDURAMAZ"

Yeni bir ilişki ve çocuk sahibi olmak istediğini vurgulayan Gürman, Yavuz Bingöl'ün kendisinden sonra mutluluğu bulacağına ise ihtimal vermedi: "Benim yerimi kimse dolduramaz, olursa da parçalı bulutlu olur. Ben çok emek verdim. Tabii Yavuz Bey de kendine göre emek vermiştir. Pişmanlığım yok."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler