YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öykü-Berk de yollarını ayırdı
Öykü-Berk de yollarını ayırdı
12 Aralık 2010 12:25
"Evlerinin önü boyalı direk" türküsüyle büyük bir çıkış yakalayan Öykü-Berk yollarını ayırma kararı aldı.

Türkçe sözlü flamenko müzik yaparak sektörde bir ilke imza atan ve “Evlerinin Önü Boyalı Direk” türküsünün flamenko versiyonuyla milyonlara ulaşan Öykü-Berk, yollarını ayırdı.

Berk Gürman, bu kararın ardından ayrılığın perde arkasını anlattı: “Öyküyle bizim ayrılmamızda pek çok neden var. Bir kere ayrı yönlere gitmek istemedik, zaten ikimiz bambaşka yerlerdeydik. Neden bu işe beraber girdik, çünkü karınla bile çalışsan ters düşebilirsin, boşanabilirsin, problem olur ama kardeşin olunca durum farklı. Ailesin sonuçta, her zaman yanındasın. Ama fikir beyan etmeye gelince iş değişti. Bir arabayı nasıl iki kişi kullanamazsa o hesap.

Aynı anda yolculuk yapabiliyorsun ama arabayı kim kullanıyor durumu bir süre sonra yormaya başlıyor. Biz aynı hayatı yaşamıyoruz. Oya-Bora gibi değiliz. Aslında bir grup bile değiliz. Ama aile olduğumuz için Öykü ile Berk’i elma ile armutu kıyaslar gibi kıyaslamaya başladılar. O yüzden solo olarak yola devam edeceğiz. Benim albümüm bitti, şimdi Öykü’nün albümünü yapıyorum.”

Hürriyet

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler