YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oktay Kaynarca’dan Deniz Çakır Açıklaması
Oktay Kaynarca’dan Deniz Çakır Açıklaması
04 Ağustos 2016 08:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ile ilgili hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

A TV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz’ın setinde aşk yaşamaya başlayan Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır bir süre önce ayrıldıkları yönündeki haberler ile gündeme geldi. 

İkili özel hayatlarında ayrılık kararı alınca çıkan söylentilere göre yeni sezonda Deniz Çakır’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde olmayacağı konuşuldu. 

Ancak ardından gelen son haberlere göre Deniz Çakır diziden ayrılmayacak diziye ayrıca güzel oyuncu Meryem Üzerli dâhil olacak.

Geçtiğimiz günlerde Oktay Karnaca’nın adına açılan sahte Instagram hesabından Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın birlikte fotoğrafı yayınlandı. 

Bu fotoğraf üzerine ikilinin sevenleri çiftin tekrar beraber olduklarını konuşmaya başlamasıyla bir çok haber kaynağında Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın barıştığı haberleri yayınlandı.

TWITTER'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Tüm bu yaşananlar üzerine yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medyadaki Twitter hesabından bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca kendisi adına açılan sahte hesapla ilgili haber yapan internet siteleri için şu açıklamalarda bulundu:

"Haftalardır gazetelerin salak bir internet sitesinin sahte bir hesabımı takip edip, yaptığı haberleri kopyalaması? ? ?"

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler