YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oktay Kaynarca'dan büyük gaf:Rahmetli Kenan Işık deyince stüdyo buz tuttu
Oktay Kaynarca'dan büyük gaf:Rahmetli Kenan Işık deyince stüdyo buz tuttu
10 Mayıs 2016 08:39
Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca katıldığı bir programda Kenan Işık'tan bahsederken 'rahmetli Kenan Işık' deyince stüdyo bir anda buz tuttu. Hatasını farkeden Kaynarca özür dileyerek durumu düzeltmeye çalıştı...

Beyaz Tv'de yayınlanan ' Söylemezsem Olmaz' programına bağlanan Oktay Kaynarca, pazar sabahı aort damar yırtılan ve ameliyat sonrası yoğun bakımda tutulan Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili iyi dileklerini izleyenlerle paylaştı.

Bu sırada Kenan Işık'ı anan 51 yaşındaki Oktay Kaynarca, yanlışlıkla 'rahmetli' deyince hemen özür dileyerek cümlesini düzeltti.

KENAN IŞIK'IN SAĞLIK DURUMU
Ünlü tiyatrocu Kenan Işık 2 yıl önce gittiği saunadan çıktıktan sonra düşerek beyin kanaması geçirmişti. Bir süre tedavisi Türkiye’de yapıldıktan sonra Almanya’da bu tip rahatsızlıkları tedavi eden özel bir kliniğe gönderildi. Burada da uzun bir müddet tıbbi destek alan Işık’ın tedavisine evinde devam ediliyor. 

SON AÇIKLAMA Haldun Dormen'DEN
Usta tiyatrocu Haldun Dormen, bir dönem televizyonlarda yayınlanan ve çok sevilen ‘Dadı’ adlı sit com da birlikte rol aldığı Kenan Işık’ın sağlık durumu için açıklama yapmıştı. Dormen “ Kenan’ın durumu 2 yıldı aynı. Hem kendisi hem de etrafındakiler çok çekiyor" demişti.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler