YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Okan Bayülgen'den Gezicileri çıldırtan tweet'ler!
Okan Bayülgen, Gezi eylemlerinin birinci yıldönümünde Taksim'den Gezicilere seslendi ve çarpıcı eleştilerde bulundu...
Okan Bayülgen'den Gezicileri çıldırtan tweet'ler!
01 Haziran 2014 / 23:20 Güncelleme: 01 Haziran 2014 / 23:20

ezi eylemlerinin birinci yıldönümünde yapılan protesto çağrılarına beklentilerin aksine kitlesel bir katılımın olmayışı ilginç yorumlaya konu oluyor. Eylemlere ilk günlerde destek verip sonrasında geri çekilerek tepki toplayan Okan Bayülgen, eylemlerin birinci yıldönümünde Taksim'den Gezicilere seslendi.

Gezicilere Bayülgen ayarı: İstanbul'dayım gelsenize

"İstiklaldeyim gelsenize!" diyerek eylemcilere seslenen Bayülgen "Evden yazmakla olmuyor değil mi :)" tweet'iyle başladığı Gezi eleştirilerinde çarpıcı ifadeler kullandı. Gezi eylemcilerinin Twitter'dan gösterdiği tepkilere karşın sokakta olmayışını eleştiren Bayülgen "Küfür etmekten başka ne yapabilirsin?" diye sordu.

Evde yazmakla olmaz değil mi?

İşte Bayülgen'in Gezi eylemcilerine yönelttiği eleştiriler:

"Ben hep sokaktaydım. Parktaydım. Bilmiyorsan izle! Twitterden delikanlılık yapmaya devam et, hayatı ıskalamaya da.. Ya da işe yarar bir şey yap! Demokrasi mücadelesi hergün! Düşün bakalım ne yapabilirsin? Küfür etmekten başka ne yapabilirsin? Kolay gelsin:) Ama diyorsan ki, "yemiyor", benim gücüm ancak benim gibi düşünen, beni seven adamlara yetiyor, o zaman bana sallamaya devam et! Kolay gelsin:)"

1-004.png

4-001.png

 

İNTERNETHABER

23:47
 // O SİGARAYI YERE BIRAK
Kemirin birbirinizi dişlekler. Şimdi ellerinizdeki sigarayı yere bırakıp, teslim olun. Yoksa o sigarayı... Yoksa o sigarayı bakkaldan mı aldınız....
01 Haziran 2014 23:47
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler