YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Okan Bayülgen'den 7.5 milyonluk villa
Okan Bayülgen'den 7.5 milyonluk villa
02 Ağustos 2016 08:35
Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger'den olan kızı İstanbul için Tarabya'da 2,5 Milyon Dolar yani 7,5 Milyon TL ye villa satın aldı.

Okan Bayülgen kazandığı paraları pahalı evlere yatırmaya devam ediyor. Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger'den olan kızı İstanbul için Tarabya'da 2,5 Milyon Dolar yani 7,5 Milyon TL ye villa satın aldı. 

Okan Bayülgen Şirin Ediger ile 2014 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları olan İstanbul için Okan Bayülgen yatırım yapıyor. 

Kızı İstanbul'un geleçeğini garanti altına almak isteyen Okan Bayülgen Villa aldı. Okan Bayülgen'in aldığı villanın değeri 2,5 milyon dolar.

KESENİN AĞZINI SONUNA KADAR AÇTI

İstanbul'un en eski yapılarından olan Galata Doğan Apartmanı'ndan şu ana dek 3 milyon dolara 3 adet daire alan Bayülgen kesenin ağzını bu defa sonuna dek açtı.

7 yaşındaki kızı 'İstanbul' için Tarabya Sedat Kent Sitesi'nden 450 metrekarelik 5 oda 1 salon villa alan Okan Bayülgen bu eve 2,5 milyon dolar yani yaklaşık 7,5 milyon TL ödedi.

Televizyon programı, seslendirme ve reklamlardan kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatıran Bayülgen, yeni villasının dekorasyonu için de hiçbir masraftan kaçınmadı. 

Ünlü şovmen evin dekorasyonu için ünlü bir mimarla anlaştı. Bayülgen'in dekorasyonun her bir detayı ile bizzat kendisinin ilgilendiği öğrenildi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler