YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O yarışma da reyting kurbanı oldu
O yarışma da reyting kurbanı oldu
05 Eylül 2015 09:26
Bir zamanların en çok izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması reyting kurbanı oldu. İzlenme oranları düşen yarışma Kanal D yönetimi tarafından alınan kararla yayından kaldırıldı.

Kanal D’nin sevilen Yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir, yayından kaldırıldı. Geçtiğimiz günlerde Posta gazetesi TV yazarı Mesut Yar, programın uzun bir süreliğine nadasa bırakıldığını ve İlker Ayrık’ın ise yakında bilgiye dayalı bir yarışma ile Kanal D ekranlarında olacağını açıklamıştı. İşte Yar’ın konuyla ilgili yazısı:
 
İlker Ayrık yeni sezonda Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışmayla ekranda olmayacak. Kanal D, İlker’in adıyla özdeşleşen yarışmayı ciddi bir süre nadasa aldı… Ama sevgili kardeşim yola devam diyor. Bildiğim kadarıyla bizzat kendi formatını yaptığı bir yarışmanın sunuculuğunu üstlenecek. Belki bu kez yarışmacılarından beklediği daha az fiziki güç daha çok bilgi olacak… Dilerim işler istediği gibi yolunda gider ve dilerim yeni bir ekran klasiğine daha imzasını basmış olur TV ekranlarının yarı ağırbaşlı yarı da haşarı çocuğu…

 // umut turk
Hele şükür yahu rezalet bitti....
05 Eylül 2015 11:13
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler