YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O Ses Türkiye'de kim birinci oldu? 02 Şubat 2016
O Ses Türkiye'de kim birinci oldu? 02 Şubat 2016
03 Şubat 2016 07:25
...ve Ses yarışması O Ses Türkiye'de dün final heyecanı yaşandı. Birbirinden iddialı finalistlerin yer aldığı O Ses Türkiye'de kim birinci oldu? 02 Şubat 2016 O Ses Türkiye birincisi merak ediliyor. Oylama ile dün birinci olan yarışmacı belirlendi.

İşte O Ses Türkiye'nin birincisi...

O Ses Türkiye'de dün birbirinden iddialı isimler final heyecanı yaşandı. Günlerdir finale kalmak için uğraşan yarışmacılardan 4 kişi finale çıkmayı başardı. Bu dört kişiden bir tanesi ise birinci oldu. O Ses Türkiye'de kim birinci oldu? 02 Şubat 2016'da O Ses Türkiye'de final heyecanı yaşandı. Aziz Emre'nin birinci olacağı beklentileri boşa çıktı.

Dün akşam yapılan oylama ile finale kalan 4 kişiden 1 tanesi birinci olmayı başardı. O isim bazılarına sürpriz oldu, bazıları ise destek verdikleri için büyük sevinç yaşadı.

İşte O Ses Türkiye'nin birincisi:

TV8'in beğenilen yarışması O Ses Türkiye'de bu gece final heyecanı yaşandı. Aziz Kiraz, Tankurt, Türkan Kürşat ve Emre Sertkaya'nın final mücadelesine sahne olan gecenin galibi Emre Sertkaya oldu. Gökhan ve Hakan'ın takımında olan Emre Sertkaya yapılan oylama sonucunda rakiplerini geride bırakmayı başardı.

O Ses Türkiye finali nefes kesen bir yarışa sahne oldu. İlk turda Ebru Gündeş'in yarışmacısı elendi. Hadise ile Gökhan ve Hakan'ın yarışmacıları son ikiye kalan isimler oldu. Hadise Aziz Kiraz ile Gökhan ve Hakan ise Emre Serkaya ile şampiyonluk için yarıştı.

O SES TÜRKİYE FİNALİ - 2016 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

O Ses Türkiye 2016 birincisini belirleyen final Hadise açısından unutulmazlar arasına girdi. Bugüne kadar O Ses Türkiye'de hiç birinciliği olmayan Hadise bu kez şeytanın bacağını kırmaya çok yaklaşmıştı. O Ses Türkiye 2016 yarışını kim kazandı sorusunun yanıtını SMS sonuçları verdi. Acun Ilıcalı sonuçları açıkladığında stüdyoda sevinç çığlıkları koptu. O Ses Türkiye 2016 yılı şampiyonu Emre Sertkaya oldu. Hadise 5. sezonda da şampiyonluk göremezken yüzünde buruk bir ifade kaldı.

O SES TÜRKİYE İKİNCİ ELENEN KİM OLDU?

O Ses Türkiye finalinde ikinci performansların ardından nefes kesen bir eleme gerçekleşti. Bu kez elenen isim Gökhan ve Hakan'ın takımından oldu. Türkan Kürşad ikinci performansın ardından O Ses Türkiye birinciliğine veda etti. Hadise'nin yarışmacısı Aziz ile Gökhan ve Hakan'ın tamından Emre Sertkaya birinciliğin adayları olarak kaldı.

O SES TÜRKİYE FİNALİ İLK KİM ELENDİ?

O Ses Türkiye'ye ilk veda eden isim Tankurt Manas oldu. Tankurt Ebru gündeş'in takımında yer alıyordu. Haliyle Ebru Gündeş de şampiyonluğu kaybetmiş oldu. Şimdi finalde sadece Gökhan ile Hadise'nin yarışmacıları kaldı.

O SES TÜRKİYE FİNALİ EMRE SERTKAYA - Haberin Yok

O SES TÜRKİYE TÜRKAN KÜRŞAD - Rolling In The Deep

O SES TÜRKİYE FİNALİ AZİZ KİRAZ - ANNEM İÇİN

O SES TÜRKİYE FİNALİ - TÜRKAN KÜRŞAD İLK PERFORMANSI

Türkan Kürşad O Ses Türkiye 2016 finalisti kimdir? : Hakan ve Gökhan'ın takımında yer alan Türkan Kürşad yarışmaya KKTC'den katıldı. Yetenek Sizsiniz yarışmasına da katılan Türkan finale kadar kalmıştı. Türkan Kürşad muhteşem bir yoruma ve sese sahip ve birinciliğin en güçlü adayı.

O SES TÜRKİYE FİNALİ 2016 - TANKURT MANAS İLK PERFORMANSI

Tankurt Manas - O Ses Türkiye finalisti kimdir? :  Ebru Gündeş'in takımında yarışan Tankurt Manas rap tarzında söylüyor. Tankurt Manas'ı Hadise eleyince Ebru Gündeş almıştı. Tankurt Manas O Ses türkiye finalinde ilk elenen isim oldu. O Ses Türkiye finalindeki performansı;

O SES TÜRKİYE FİNALİ 2016 - EMRE SERTKAYA MİNNET EYLEMEM

Emre Sertkaya O Ses Türkiye finalisti kimdir? : Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alan Emre Sertkaya sıradışı yorumu ile dikkat çekiyor. Emre Sertkaya birinciliğin en güçlü adaylarından.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ 2016 - AZİZ KİRAZ 1. PERFORMANSI

Aziz Kiraz O Ses Türkiye finalisti 2016 kimdir? : Aziz Kiraz Hadise'nin takımında finale kalan isim oldu. Hadise'ye şampiyonluk hayali gördüren Aziz Kiraz opera söylüyor. Hadise bu yıl Aziz Kiraz ile 4 sezondur görmediği birinciliğe ulaşabilir.

O SES TÜRKİYE YARI FİNALDE ELENEN İSİMLER

Ali Dağaşan - Gökhan - Hakan'ın takımından
Busegül Yalçın - Ebru Gündeş'in takımından
Ali Mert Habipoğlu - Murat Boz'un takımından
Alpaslan Adsay - Gökhan ve Hakan'ın takımından

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ KİM OLDU?

O Ses Türkiye 5. sezon şampiyonunun ararken bugüne kadar 4 birinci çıkardı. Peki O Ses Türkiye birincileri kimlerdi?

O SES TÜRKİYE 2012 BİRİNCİSİ

Jüri : Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar
O Ses Türkiye 1. sezon şampiyonu : Oğuz Berkay Fidan
O Ses Türkiye'nin ilk sezonu 2012 yılında Show TV kanalında ekrana gelmişti. Hadise'nin yarışmacısının dördüncü olduğu ilk sezonu Murat Boz'un yarışmacısı kazanmıştı. İlk sezonda diğer iki jüri üyesi Hülya Avşar ile Mustafa Sandal'dı.

O SES TÜRKİYE 2013 BİRİNCİSİ

Jüri : Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar
O Ses Türkiye 2. sezonu şampiyonu Mustafa Bozkurt oldu.

Murat Boz ile Mustafa Sandal'ın yarışmacıları 2013 yılında birinciliğin adayları olmuştu. Finalde ipi göğüsleyen Mustafa Sandal'ın yarışmacısı olmuştu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ 2014 KİMDİ?

Jüri : Murat Boz, Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş
O Ses Türkiye 3. sezonu şampiyonu : Hasan Doğru
O Ses Türkiye jürisi değişirken 3. sezonda bir ilk de yaşandı. O Ses Türkiye 2014 yılı finaline kalan 4 isim de Gökhan Özoğuz'un takımından çıktı. Böylece Gökhan O Ses Türkiye'nin tüm dünya formatları içinde bir ilki oldu ve final dörtlüsünü tek bir jürinin yarışmacılarından oluştu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ 2015 YILI KİMDİ?

Jüri : Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson-Özkan Uğur
O Ses Türkiye 4. sezonu şampiyonu : Elnur Hüseynov

O Ses Türkiye 5. sezonunda jüriden ayrılan Murat Boz'un yerine Mazhar Alanson ve Özkan Uğur katıldı. 2015 yılının O Ses Türkiye şampiyonu Ebru Gündeş'in takımından çıktı. Azerbaycanlı Elnur eşsiz sesi ve eğitimiyle daha ilk günden yarışmayı kazanmayı garantilemişti. Haliyle 2015 sezonu O Ses Türkiye için bilinenin tescil edildiği sezon oldu.

O SES TÜRKİYE 2016 TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Dün akşam tv8 kanalında saat 20.00'da başlayan O Ses Türkiye finali kim kazandı sorusunun yanıtı verdi. O Ses Türkiye birincisi SMS oylaması sonucunda belli oldu.

O Ses Türkiye finali nefes kesen bir yarışa sahne oldu. İlk turda Ebru Gündeş'in yarışmacısı elendi. Hadise ile Gökhan ve Hakan'ın yarışmacıları son ikiye kalan isimler oldu. Hadise Aziz Kiraz ile Gökhan ve Hakan ise Emre Serkaya ile şampiyonluk için yarıştı.

O Ses Türkiye 2016 ödülü ne?

Her sene olduğu gibi bu yılda birinciye albüm yapılacak. Salı günü yapılacak olanfinal sonrası yarışmayı birinci tamamlayan kişi albüm ve son model bir otomobilin sahibi olacak.

Emre Sertkaya kimdir,o ses türkiyeEmre Sertkayafinale adını yazdırdıEmre Sertkaya tıkla dinle.Emre Sertkaya kimdir?Tv8ekranlarının sevilen yarışam programıO Ses Türkiye'definale bir adım kaldı. Dün akşam çeyrekfinal yaşandı.Emre Sertkaya çeyrekfinalde şarkı söylerken gözyaşlarına hakim olamadı. O Ses Türkiye'nin 31 Ocak Pazar akşamı yayınlanan bölümünde,Emre Sertkayaçeyrekfinal performansını sergiledi. Sertkaya söylediği 'Saçlarını yol getir' türküsünü söylerken gözyaşlarına boğuldu.Peki, yarıfinalde neler yaşandı izlemek için tıklayınız

O Ses Türkiye 30 Ocak Cuma akşamı saat 20:00 itiarı ile yeni bölümüyle TV8 ekranlarında oldu. Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” definal haftasında heyecan artarak devam ediyor. Birbirinden iddialı seslerfinale gidebilmek için performanslarını sergiliyor. Düelo yapan yarışmacılarfinale kalmak için yarışıyor.

Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor.

Gökhan ve Hakan kendi takımında bulnanEmre Sertkaya, Alpaslan Adsay, Ali Dağaşan ve Yusuf Yüksek ile birlikte Beni Hor Görme Kardeşim’i söyledi. Gökhan ve Hakan ile Yarışmacıları halk ozanı Aşık Veysel’in Beni Hor Görme Kardeşim türküsünü ve Ötme Bülbül’ü  kendi cover’larıyla söylediler.  Ekran başında ve stüdyoda izleyenlerin büyük beğenisi kazanan performans, O Ses Türkiye’nin çeyrekfinal elemelerine damgasını vurdu.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin 26 Ocak Salı günü yayınlanan bölümündeEmre Sertkaya ile duygusal bağı olduğu sanılan Melek Davarcı'nın aslında bir birliktelikleri olmadığı ancakEmre Sertkaya'nın yarışma içerisinde bir kız arkadaşı olduğu öğrenildi.

Daha ilginç olan durum ise o isim Emre Sertkaya'nın çapraz düellolarda rakibi Busegül Yalçın olmasıydı.

Stüdyo içi yapılan ve 450 kişinin katıldığı oylamada oy farkı 2 olunca Acun Ilıcalı, 2 yarışmacının da bir üst tura çıktığını açıkladı. O Ses Türkiye'de iki sevgili rakip oldu.

O Ses Türkiye” yarışmasına katılanEmre Sertkaya yarışmada “Haydi Gel İçelim” parçasını seslendirmiş ve Ebru Gündeş ile Hakan-Gökhan Özoğuz ikilisinin döndürmeyi başarmıştır.

Sonrasında “Minnet Eyleme” ile farklı bir ses tonu sergileyerek jürileri daha fazla etkilemeyi başarmıştır.

20 yaşındaki yarışmacı yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte Lise mezunu ve Konservatuvar’a hazırlanmaktadır. Aslen Batmanlı olan Sertkaya, jüri tercihini Hakan-Gökhan Özoğuz ikilisinden yana kullanmıştır.

Emre Sertkaya Kimdir?

Emre Sertkaya 20 yaşındadır. Batmanlı olan yarışmacı İstanbulda yaşıyor. Emre Sertkaya, lise bitirdikten sonra üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır.  Gökhan ve Hakan'ın takımında O Ses Türkiye'de yarışmıştır ve finale çıkmıştır. 2 Şubat 2016 tarihinde O Ses Türkiye birincisi olmuştur... 2016 O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya olmuştur...

Emre Sertkaya Kaç Yaşında: 20

Emre Sertkaya Nereli: Batman

Emre Sertkaya Ne İş Yapıyor: Öğrenci

 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler