YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O kız konuştu
O kız konuştu
22 Mart 2013 10:38
İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu ileri sürülen Dilan Çıtak, iddiayı yalanlamadı. Çıtak, “Yeri ve zamanı geldiğinde konuşurum” dedi

Akşam’ın haberine göre, “Su Gibi” programının solisti Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddiasına yanıt verdi.

Çıtak, “Bu konuyla ilgili sorulara yanıt vermeyeceğim. Şu an konuşmamam lazım, avukatım da böyle istiyor. Yeri ve zamanı geldiğinde sizlere her şeyi açıklarız. Bu konuyla ilgili ne annem, ne de ben konuşacağız. Açıklama resmi yollarla olacak. Biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor. ‘Su Gibi’ programında bunlar konuşulurken, aslında orada bile değildim. Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim. Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm. ‘Dilan stüdyoya terk etti’ demeleri çok ilginç, çünkü orada bile değildim. Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum. Şu an yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorum” diye konuştu.Öte yandan, Çıtak’ın uğradığı silahlı saldırı sonucu hastanede yattığı sırada İbrahim Tatlıses’i ziyaret de ettiği öne sürüldü.

Serpil Çakmaklı da doğruladı

Ünlü Oyuncu Serpil Çakmaklı, TV8’de ekrana gelen “Aramızda Kalsın” adlı programda, iddialara değindi. Çakmaklı, “Dilan Çıtak’ın annesi Işıl, asistanımdı. 1986-87-88 yılları. Hatta kendisiyle film çektik, birlikte oynadık.

Ankara’da Başkent Gazinosu’nda sevgili İbrahim Tatlıses’le aynı sahneyi paylaşırken Işıl da Ankara’daydı. O dönemlerde Işıl’ın gazetelere verdiği röportajlar var, -Çocuğumun babası İbrahim Tatlıses’tir- diye. Biz de biliyorduk, ama açıklamadık. Ama İbrahim Tatlıses asla kabul etmedi. Benim yanımda İbrahim Tatlıses’le telefonda tartışıyorlardı. O görüşmelerde hep İbrahim’in çocuğu kabul etmediğini, dava açacağını, çocuğunun haklarını arayacağını söylüyordu. O davalar da açıldı. Işıl bana o dönem -Ev, araba teklif ettiler, davayı örtbas etmek için- diyordu. Dava açılırsa şahitlik yaparım. İbrahim benim canım, arkadaşım o bir tarafa, diğer tarafta ise hemcinsim olan biri var” ifadelerini kullandı.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler