YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O Hayat Benim son bölümü ile ekrana kilitledi
O Hayat Benim son bölümü ile ekrana kilitledi
21 Eylül 2015 09:23
Fox TV'de dün akşam O Hayat Benim rüzgarı esti. Yeni sezon bölümleri ile ekrana gelmeye başlayan O Hayat Benim 61. bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Efsun ve Bahar'ın yüzleşmesi nasıl sonuçlandı? O Hayat Benim son bölümde izleyemediğiniz detaylar

O Hayat Benim yeni sezonu için nefesler tutuldu. Bahar ve Efsun arasındaki uçurum gerçeklerin ortaya çıkması ile daha da büyüyor. Hayatları nasıl değişecek? O Hayat Benim 61. bölümü ile 20 Eylül Pazar akşamı saat 20.15'te fox tv'de yayınlandı. 

Fox TV'nin yapımcılığını Pastel Film'in yaptığı ve geçen sezon başrol oyuncusu 'Yeşim Ceren Bozoğlu'nun kadrodan ayrılmasıyla sıkça gündeme gelen dizisi 'O Hayat Benim' yeni sezona hazırlanıyor.
 
Başrollerinde; Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, İclal Aydın, Oya Başar gibi isimlerin yer aldığı dizi  20 Eylül Pazar akşamı 3. sezonuyla ekranda olacak. Dizinin yayınlanan tanıtım fragmanında; Bahar, Efsun'a gerçekleri öğrendiğini söylüyor.
 
O Hayat Benim kadrosuna yeni bir isim katıldı. Ünlü sanatçı Zerrin Sümer de diziye dahil oldu. Zerrin Sümer en son star TV'de yayınlanan Güzel Köylü dizisinde oynamıştı.
 
OYUNCU KADROSU
 
Ateş

Keremcem

Başarılı bir avukat. İş dünyasının önemli isimlerinden Mehmet Emir Atahan’ın sağ kolu. Ateş göründüğü gibi biri değil aslında. Kalbinin derinliklerinde sakladığı bir sırrı var. Atahan ailesiyle ilişki kurmasının sebebi de bu sırra dayanıyor.
 
Efsun

 

 

Ceren Moray

21 yaşında. Hoş, dikkat çekici bir kız. Oldukça da havalı. Hırslı ve oldukça bencil bir kız Efsun. Gerektiğinde rakibini yok etmekten çekinmeyecek kadar da gözü kara. Rahat bir hayata kavuşmak istiyor. Bunu da parayla yapabileceğini biliyor. Söz konusu Bahar’ın hayatını elinden almak olunca da vicdan azabı çekmiyor, Efsun. Sebebi belli. Bahar’ın parada pulda gözü yok. Ona tepsi içinde sunsalar o elinin tersiyle iter hepsini. Oysa Efsun zenginliğe, ihtişama, parıltıya bayılıyor.
 
Bahar

Ezgi Asaroğlu

21 yaşında dünya güzeli bir kız. İncelikli, samimi, iyi niyetli. İnsanları mutlu etmekten hoşlanıyor. Bahar aslında Mehmet Emir Atahan’ın kızı. Ne annesi Hasret’i, ne de gerçek babası Mehmet Emir’i tanıyor. Dedesi Yusuf’un doğar doğmaz emanet ettiği Nuran ve İlyas’la birlikte yaşıyor. Nuran’ı annesi, İlyas’ı da babası biliyor. Bir de ailenin öz kızı Efsun var tabi aynı çatı altında… Kendine ait hayatın ancak kıyısında kalabiliyor Bahar. Hayatını çalan kız kardeşi Efsun ve üvey annesi Nuran yüzünden…

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler